Prodej domu 7+1 bez realitky

Ostrov - Květnová, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/285709
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji RD, samostatně stojící, v disp. 7+1+3x balkon, s celk. podlahovou plochou 220 m2, na pozemku o rozloze 1750 m2, v klidné lokalitě obce Květnová u Ostrova, 15km do Karlových Varů. RD je dvoupodlažní s půdní výstavbou. V 1.NP domu se nachází vstupní hala, dvě ložnice, kuchyň, koupelna s WC, prádelna, obývací pokoj s dominantním krbem a přístup na...
Nabízíme k prodeji RD, samostatně stojící, v disp. 7+1+3x balkon, s celk. podlahovou plochou 220 m2, na pozemku o rozloze 1750 m2, v klidné lokalitě obce Květnová u Ostrova, 15km do Karlových Varů. RD je dvoupodlažní s půdní výstavbou. V 1.NP domu se nachází vstupní hala, dvě ložnice, kuchyň, koupelna s WC, prádelna, obývací pokoj s dominantním krbem a přístup na venkovní terasu, či přímo na okrasnou zahradu. V 2.NP je prostorná hala, ložnice, dva pokoje, pracovna, šatna, 2x koupelna s WC. V celém domě podlahové vytápění. Krb s rozvody tepla do místností. Topení je řešeno ekologickým tepelným čerpadlem, což zajišťuje velmi nízké náklady na provoz domu. Napojení na vlastní studnu. Parkovaní přímo u domu pro tři vozidla. Klidná lokalita pro bydlení.
zobrazit celý popis
We sell a house, secluded in timeout. 7 +1 +3 x balcony, with a tot. floor area of ​​220 m2, on a plot of 1750 m2, in a quiet village location Květnová for islands, 15 km from Karlovy Vary. RD is a two-storey building with attic. In 1.NP floor comprises entrance hall, two bedrooms, kitchen, bathroom with WC, laundry room, living room with fireplace and dominant access to the outdoor...
We sell a house, secluded in timeout. 7 +1 +3 x balcony, with a tot. floor area of ​​220 m2, on a plot of 1750 m2, in a quiet village location Květnová for islands, 15 km from Karlovy Vary. RD is a two-storey building with attic. In 1.NP floor comprises entrance hall, two bedrooms, kitchen, bathroom with WC, laundry room, living room with fireplace and dominant access to the outdoor terrace, or directly to the ornamental garden. In 2.NP is a spacious hall, bedroom, two bedrooms, study, cloakroom, 2 bathrooms with WC. The whole house has underfloor heating. Fireplace with heat distribution in the room. Heating is solved organic heat pump, which provides a very low cost of running the house. Connection to its own well. Parking directly at the house for three vehicles. Quiet location for housing.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
285709
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
1.750 m²
cena:
6.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
A
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více