Prodej pozemku 1.299 m² bez realitky

Na Zámku, Sadská, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám krásný rovinatý pozemek o velikosti 1299 m2 uprostřed čisté přírody s výhledem na lesy a louky. Nachází se 2 km od městečka Sadská ve středních Čechách v osadě Na Zámku.

Dojezdová doba do Prahy na Černý Most přímo z pozemku činí pouhých 25 min. (nájezd na dálnici je cca 4 km od pozemku, les pohlcuje hluk, žádný šum z dálnice slyšet není, je tu...
Prodám krásný rovinatý pozemek o velikosti 1299 m2 uprostřed čisté přírody s výhledem na lesy a louky. Nachází se 2 km od městečka Sadská ve středních Čechách v osadě Na Zámku.

Dojezdová doba do Prahy na Černý Most přímo z pozemku činí pouhých 25 min. (nájezd na dálnici je cca 4 km od pozemku, les pohlcuje hluk, žádný šum z dálnice slyšet není, je tu klid). Příjezd do osady po nezpevněné komunikaci (1400 m), nicméně celoročně bezproblémově sjízdný.

Na pozemku zavedena elektřina (tzv. „domeček“) a studna. V osadě celoročně žijí lidé, v sezoně k nim přibývají chalupáři. Velmi klidné místo vhodné pro rodinný dům. Pozemek, ač na zcela klidném místě, není úplně na samotě, je obklopen sousedy (sezónní rekreanti).

V osadě je povoleno stavět pouze rekreační objekty, stavba rodinného domu však není dle stavebního úřadu v Sadské překážkou – proto vypracován projekt přímo na míru pro tento pozemek.

Cena pozemku 750 000 Kč. K tomu lze v případě zájmu odprodat již hotový autorizovaný projekt na rodinný domek (viz vizualizace), cena za projekt (k jednání) 70 000 Kč.

Pozemek je geometricky zaměřen a osazen nivelizačními body.

zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.299 m²
cena:
750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více