Pronájem bytu 3+1, 90 m² bez realitky

Božetická, Praha - Modřany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Ahoj, nabízím samostatný pokoj v rozlehlém bytě 3+1 v Modřanech, za velmi přijatelnu cenu. Spojení na metro Smíchovské nádraží(cca 18 minut), na Kačerov(cca. 20 minut). Pokoj je vhodný pro 2 osoby(i pro pár), nebo pro 1 osobu. Pokoj bude volný od 1. září, kdy se náš spolubydlící stěhuje. V bytě bydlíme já a přítelkyně(obaja studujeme na VŠ) a jedna holka(slovenka)....
Ahoj, nabízím samostatný pokoj v rozlehlém bytě 3+1 v Modřanech, za velmi přijatelnu cenu. Spojení na metro Smíchovské nádraží(cca 18 minut), na Kačerov(cca. 20 minut). Pokoj je vhodný pro 2 osoby(i pro pár), nebo pro 1 osobu. Pokoj bude volný od 1. září, kdy se náš spolubydlící stěhuje. V bytě bydlíme já a přítelkyně(obaja studujeme na VŠ) a jedna holka(slovenka). Cena je 2800KČ/osoba včetně všech poplatků a internetu. Byt je kompletně zařízen - pračka,lednice s mrazákem, konvice,mikrovlnka,sporák.Pokoj je zařízený!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
90 m²
cena:
2.800 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více