Pronájem kanceláře 2+kk bez realitky

Viktora Huga, Praha - Smíchov

https://www.bezrealitky.cz/id/304568
Pronájem kanceláře 87 m² bez realitky, Viktora Huga, Praha - Smíchov, hlavní foto
Cena:
18.000 Kč + 118 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabízím k pronájmu kanceláře v administrativní budově přímo u Anděla na Smíchově. Jedná se o kanceláře o celkové velikosti cca 87m2 (vlastní toalety, vestavěné skříně, kuchyňka, sklad), nastěhování možné ihned, dle dohody (počítáme s úpravami). V budově je recepce a dobrá atmosféra. Kanceláře jsou vybaveny vzduchotechnikou s možnost připojení na internet....
Nabízím k pronájmu kanceláře v administrativní budově přímo u Anděla na Smíchově. Jedná se o kanceláře o celkové velikosti cca 87m2 (vlastní toalety, vestavěné skříně, kuchyňka, sklad), nastěhování možné ihned, dle dohody (počítáme s úpravami). V budově je recepce a dobrá atmosféra. Kanceláře jsou vybaveny vzduchotechnikou s možnost připojení na internet. Nabízím individuální a vstřícný přístup, pro bližší informace nebo zájmu o prohlídku mne kontaktujte.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
304568
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
2+kk
plocha:
87 m²
cena:
18.000 Kč
poplatky:
118 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více