Prodej pozemku 1.000 m² bez realitky

Řepčice, Třebušín - Řepčice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hezká Parcela na pěkném slunném a přitom chráněném místě ... S větším klenutým sklepem, který bude však vyžadovat rekonstrukci vstupních prostor - jinak zachovalý s původní klembou.

Nachází se v Řepčicích u Třebušína, č. 8, LT okr. a má rovných 1000 m2. Voda, Elektro (v plánu do země), Tel. přípojka - v těsné blízkosti, hranice parcely. Na zahradě pár...
Hezká Parcela na pěkném slunném a přitom chráněném místě ... S větším klenutým sklepem, který bude však vyžadovat rekonstrukci vstupních prostor - jinak zachovalý s původní klembou.

Nachází se v Řepčicích u Třebušína, č. 8, LT okr. a má rovných 1000 m2. Voda, Elektro (v plánu do země), Tel. přípojka - v těsné blízkosti, hranice parcely. Na zahradě pár rybízů, ořechy, vzrostlá lípa. Ideální místo pro výstavbu (menšího) Rd, Chaty, Zahr. domku. Změna Územního plánu zatím neproběhla.

(Doplň.info: Kontajnery na odpad u spodní hrany pozemku sloužící místním obyvatelům, jsou v obecním plánu na přesunutí - uklizení - a evetuelní uložení do kóje.)

www.repcice.cz

!!! SLEVA z původní Ceny !!!
zobrazit celý popis
Nice plot - garden with unique view in the hills and nature ... Řepčice, Třebušín, Litoměřice. 1000 m2, elektricity, water, phone (and wifi) - on the border of the land. There is an old arched cellar inthere. It will need reconstruction of the enter area, but generally its in good condition - well established. For more info or meeting please call or write. SALE !!! www.repcice.cz

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.000 m²
cena:
299.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více