Prodej pozemku bez realitky

Bojanovice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/310348
Prodej pozemku 1.996 m² bez realitky, Bojanovice, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
45 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

NEJSEM PLÁTCE DPH!!! JSEM SOUKROMÁ OSOBA!! CENA POZEMKU SE NENAVYŠUJE O 21% DPH.Prodám pozemek v katastru Bojanovice, v údolí říčky Kocáby. Celkem za pozemek 99.000m- Kč. Pozemek je veden v UP jako louka-pastvina. Nachází se v osadě Rewaston a sousedí s rekreačními objekty. Na pozemku je místo pro postavení karavanu nebo maringotky a pod. Elektřina v dosahu. 4% daně z...
NEJSEM PLÁTCE DPH!!! JSEM SOUKROMÁ OSOBA!! CENA POZEMKU SE NENAVYŠUJE O 21% DPH.Prodám pozemek v katastru Bojanovice, v údolí říčky Kocáby. Celkem za pozemek 99.000m- Kč. Pozemek je veden v UP jako louka-pastvina. Nachází se v osadě Rewaston a sousedí s rekreačními objekty. Na pozemku je místo pro postavení karavanu nebo maringotky a pod. Elektřina v dosahu. 4% daně z převodu nemovitých věcí platí kupující. Další pozemky do přímého vlastníka na www.realwest.eu!!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
310348
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.996 m²
cena:
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více