Pronájem bytu 1+1 bez realitky

Karla Jaromíra Erbena, Most II, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/311259
Pronájem bytu 1+1, 35 m² bez realitky, Karla Jaromíra Erbena, Most II, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
6.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rádi byste se přestěhovali od rodičů do vlastního bytu? Chcete žít sami? Přistěhovali jste se do Mostu za prací a hledáte podnájem?

Pronajmu byt 1+1 blízko nádraží v Mostě v ul. K.J.Erbena. Přímo vedle domu je školka, dětská lékařka, zubař, nedaleko je škola, klidné prostředí s parkem. U domu není silnice, máte-li děti, můžete je bez obav vypustit ven. U domu...
Rádi byste se přestěhovali od rodičů do vlastního bytu? Chcete žít sami? Přistěhovali jste se do Mostu za prací a hledáte podnájem?

Pronajmu byt 1+1 blízko nádraží v Mostě v ul. K.J.Erbena. Přímo vedle domu je školka, dětská lékařka, zubař, nedaleko je škola, klidné prostředí s parkem. U domu není silnice, máte-li děti, můžete je bez obav vypustit ven. U domu je dětské hřiště. Vedle je také kopec, na kterém lze v zimě bobovat a v létě volně běhat.

V bytě je krásný velký balkón, který je zasklený.

Byt je po opravě, nově vymalován, nová plastová okna, nový balkón, nové stupačky, dům je zateplen, nová střecha. V bytě jsou nové lustry s úspornými žárovkami (LED), elektroinstalace je po revizi, elektrikář vyměnil zásuvky a vypínače za nové, instalatér provedl revizi a opravy baterií a odpadů v kuchyni, koupelně a na záchodě. Vše je nové.

V bytě je internet (UPC, O2).

V kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka. Pračka není (ale v koupelně je připravena přípojka na pračku). Byt není vybaven nábytkem, musíte tedy přivézt svůj. V domě je velký výtah a prostorná chodba, stěhování bude snadné.

Nájemné činí 6500,- Kč (tj. topení, studená a teplá voda, úklid, elektřina, plyn = celková měsíční úhrada, může být ale nižší, výši energií upravíme podle počtu osob a skutečné spotřeby, eventuálně energie je možné přepsat na nájemníka, záleží, jak se dohodneme). Jednou ročně obdržíte kopii vyúčtování od správce a přeplatky vracíme do 7 dnů.

V přízemí jsou poštovní schránky, od své obdržíte klíčky a můžete na schránku vyvěsit vlastní jmenovku.

Trvalé bydliště můžete přihlásit. Bydlet v bytě můžete, jak dlouho chcete, napoprvé uzavíráme nájemní smlouvu na dobu určitou 1 rok, v případě, že budete nájemné hradit včas, můžeme po roce uzavřít smlouvu na dobu neurčitou.

K nastěhování od 15. listopadu 2016. Volejte tel. 775 279 229, e-mail: lubogom@seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
311259
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
35 m²
cena:
6.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více