Pronájem bytu 1+1, 35 m² bez realitky

Karla Jaromíra Erbena, Most II, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rádi byste se přestěhovali od rodičů do vlastního bytu? Chcete žít sami? Přistěhovali jste se do Mostu za prací a hledáte podnájem?

Pronajmu byt 1+1 blízko nádraží v Mostě v ul. K.J.Erbena. Přímo vedle domu je školka, dětská lékařka, zubař, nedaleko je škola, klidné prostředí s parkem. U domu není silnice, máte-li děti, můžete je bez obav vypustit ven. U domu...
Rádi byste se přestěhovali od rodičů do vlastního bytu? Chcete žít sami? Přistěhovali jste se do Mostu za prací a hledáte podnájem?

Pronajmu byt 1+1 blízko nádraží v Mostě v ul. K.J.Erbena. Přímo vedle domu je školka, dětská lékařka, zubař, nedaleko je škola, klidné prostředí s parkem. U domu není silnice, máte-li děti, můžete je bez obav vypustit ven. U domu je dětské hřiště. Vedle je také kopec, na kterém lze v zimě bobovat a v létě volně běhat.

V bytě je krásný velký balkón, který je zasklený.

Byt je po opravě, nově vymalován, nová plastová okna, nový balkón, nové stupačky, dům je zateplen, nová střecha. V bytě jsou nové lustry s úspornými žárovkami (LED), elektroinstalace je po revizi, elektrikář vyměnil zásuvky a vypínače za nové, instalatér provedl revizi a opravy baterií a odpadů v kuchyni, koupelně a na záchodě. Vše je nové.

V bytě je internet (UPC, O2).

V kuchyni je plynový sporák, kuchyňská linka a lednička. Pračka není (ale v koupelně je připravena přípojka na pračku). Byt není zcela vybaven nábytkem, musíte tedy přivézt svůj. V domě je velký výtah a prostorná chodba, stěhování bude snadné.

V bytě je lednička, televize, sekretář a dvě židle. Musíte si přinést svůj jídelní stůl a postel ke spaní, případně další svůj nábytek.

Pokud vám náš nábytek nebude vyhovovat, tak ho odstěhujeme.

Nájemné činí 6500,- Kč (tj. topení, studená a teplá voda, úklid, elektřina, plyn = celková měsíční úhrada, může být ale nižší, výši energií upravíme podle počtu osob a skutečné spotřeby, eventuálně energie je možné přepsat na nájemníka, záleží, jak se dohodneme). Jednou ročně obdržíte kopii vyúčtování od správce a přeplatky vracíme do 7 dnů.

V přízemí jsou poštovní schránky, od své obdržíte klíčky a můžete na schránku vyvěsit vlastní jmenovku.

Trvalé bydliště můžete přihlásit. Bydlet v bytě můžete, jak dlouho chcete, napoprvé uzavíráme nájemní smlouvu na dobu určitou 1 rok, v případě, že budete nájemné hradit včas, můžeme po roce uzavřít smlouvu na dobu neurčitou.

K nastěhování od 15. prosince 2016. Volejte tel. 775 279 229, e-mail: lubogom@seznam.cz
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
35 m²
cena:
6.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více