Prodej pozemku bez realitky

Habrovická, Skorotice u Ústí nad Labem, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/313307
Prodej pozemku 31.700 m² bez realitky, Habrovická, Skorotice u Ústí nad Labem, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
25.000.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám pozemek parc. č. 318/7 v k.ú. Habrovice o výměře cca 1,01 ha a pozemek parc.č. 899/14 v k.ú. Skorotice u Ústí nad Labem o výměře cca 2,16 ha. Oba pozemky jsou v novém územním plánu vymezeny jako plochy pro bydlení (parc.č. 318/7 k.ú. Habrovice - bydlení v rodinných domech městské a příměstské; parc.č. 899/14 v k.ú. Skorotice - plochy smíšené obytné...
Prodám pozemek parc. č. 318/7 v k.ú. Habrovice o výměře cca 1,01 ha a pozemek parc.č. 899/14 v k.ú. Skorotice u Ústí nad Labem o výměře cca 2,16 ha. Oba pozemky jsou v novém územním plánu vymezeny jako plochy pro bydlení (parc.č. 318/7 k.ú. Habrovice - bydlení v rodinných domech městské a příměstské; parc.č. 899/14 v k.ú. Skorotice - plochy smíšené obytné venkovské). V rámci těchto ploch je kromě bydlení rovněž umožněna výstavba maloobchodních, stravovavacích zařízení, penzionů (do dvaceti lůžek), zařízení drobné řemeslné výroby a služeb, obchodních zařízení do 200m2 odbytových ploch, administrativy, veřejné správy, kulturních, sociálních, zdravotních a sportovních zařízení, zařízení na zpracování a výkup zemědělské produkce. Pozemky se nacházejí ve velmi atraktivní čtvrti Ústí nad Labem na hranici katastrálních území Skorotice a Habrovice, vzdálené od centra cca 10 minut jízdy autem. V těsné blízkosti pozemků se nachází zastávka MHD. Pozemky nejsou zasíťované, veřejná technická infrastruktura je vedena v sousedících komunikacích.
O této nabídkové ceně je možné jednat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
313307
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
31.700 m²
cena:
25.000.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více