Pronájem bytu 2+kk, 47 m² bez realitky

Zlínská, Liberec, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu byt o dvou obytných místnostech, s předsíňkou a koupelnou s WC.
Vyžadujeme pouze nájemníky nekuřáky a bez domácích zvířat.
Dům je po vnitřní rekonstrukci, má nová dřevěná okna s trojitým zasklením, z jedné strany je již hotová zateplená fasáda (týká se větší části obvodových zdí nabízeného bytu). Byt je ve zvýšeném přízemí,...
Nabízíme k pronájmu byt o dvou obytných místnostech, s předsíňkou a koupelnou s WC.
Vyžadujeme pouze nájemníky nekuřáky a bez domácích zvířat.
Dům je po vnitřní rekonstrukci, má nová dřevěná okna s trojitým zasklením, z jedné strany je již hotová zateplená fasáda (týká se větší části obvodových zdí nabízeného bytu). Byt je ve zvýšeném přízemí, situovaný převážně na severovýchod (přímé slunce do oken svítí jen ráno), okna vedou do zahrady. Vytápění je ústřední, každý byt má samostatný topný okruh s vlastním čerpadlem, programovým termostatem a kalorimetrickým měřičem spotřeby. Teplá voda je rovněž z centrálního zdroje, po domě je rozváděna cirkulačním okruhem. Sporák je celoplynový. Elektřina je zapojena přes odpočtový elektroměr na společný přívod (levnější kWh a bez paušálu), v případě zájmu možnost samostatného odběru od elektrárny. V bytě je rozvod kabelové televize UPC, přívod pro tel.linku O2, možnost anténního svodu ze střechy. Pevné připojení k internetu (sdílená linka Eurnet) je v ceně nájmu.
Byt je nově vymalován, vybaven novými podlahovými krytinami, starší kuchyňskou linkou, osvětlovacími tělesy a záclonami. Bez zařízení nábytkem. K dispozici je prostor na půdě pro sušení prádla, parkování na ulici před domem je zatím bez problémů. K povinnostem nájemníka patří pravidelný úklid chodby podle rozpisu, v zimě pak i sněhu.
Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou (1 rok), při oboustranné spokojenosti s předpokladem dalšího prodlužování.
Vratná kauce při uzavření nájemní smlouvy 10.000 Kč.
Měsíční nájemné 6.000 Kč, doporučená výše záloh 2.000 Kč
Orientační náklady na vytápění cca 12 tisíc Kč ročně, cena teplé vody (včetně vodného/stočného) cca 210 Kč/m³
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
47 m²
cena:
6.000 Kč
poplatky:
1.800 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více