Prodej bytu 2+kk bez realitky

Ohradní, Praha - Michle

2.120.000 Kč

Popis

ul. Ohradní, blízkost BBcentra, skvělá dopravní dostupnost (metro C Budějovická nebo Pankrác, bus směr Vršovice, Vinohrady, Budějovická, Podolí, Krč, Braník, tram 11, sjezd z magistrály 300m). V dostupnosti budoucí linky metra D (Pankrác). Supermarket, droxi a nový park s jezírkem do 100m. Škola, školka, squash a sauna přímo v ulici.
Blízko obchodní centra DBK, Arkády, Bauhaus, poliklinika.
převod DV do OV je možný ihned. Poplatky bez elektřiny a telefonu činí (pro tři) 2997Kč/měs., z toho 1142Kč je do fondu oprav. Družstvo nedávno prodalo jeden z volných bytů, takže má nyní k investování dostatek prostředků a lze očekávat snížení platby do fondu oprav.

Dům je panelový o třech vchodech, nová plastová okna, je zateplený. Plastové stoupačky, nové vchodové dveře, zvonky, bezpečnostní dveře ke sklepům, úsporné osvětlení společných prostor ovládané čidly, nové podlahy ve dvou vstupních podlažích, společná televizní anténa pro příjem digitálního signálu.Ústřední vytápění je litinovými radiátory s termoregulačními ventily a individuálními čidly spotřeby tepla.Vše bylo financováno z naspořených peněz, družstvo nesplácí žádný úvěr. Do dalších let je plánována výměna podlah společných prostor ve zbývajících podlažích.

Byt je v 6.podlaží ze sedmi. Je orientován výhradně na jih, krásný výhled do zahrad (pod okny je pouze pěší chodník)a k BB centru. Plocha bytu 42,7m2 + sklep 3m2. Dispozice je 2+kk, bez lodžie, nosné konstrukce jsou pouze po obvodu bytu. Před 5 lety byl rekonstruován: nové podlahy z lamina (ve vstupu dlažba), nové omítky, zděná koupelna byla spojena s WC, což umožnilo instalaci rohové vany. Kuchyňská linka opatřena novou dřevěnou pracovní deskou o dvojnásobné délce, provedeno připojení pro pračku a příprava pro digestoř a horní skříňky. V bytě je zásuvka STA, pevná telefonní linka (O2) a internet (UPC).

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 32658
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 2+kk
Plocha 45 m²
Cena: 2.120.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Michle
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
Podlaží: 6
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 730

Aktivních inzerátů
bez provize

9 604

Realizovaných obchodů
tento rok

461 570 318 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

2.120.000 Kč