Prodej domu 300 m² bez realitky

Hlavni, Dolní Bukovsko, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Hospodářské stavení s možností dvou bytů za cenu 2.175 000 Kč. Stavení je rozděleno na dvě byt. jednotky, má dvě popisná čísla, takže se dá využít i pro podnikatele nebo dvě rodiny. Jedná se o typicky české hospodářsdké stavení s možností chovu koní a jiného zviřectva jako i na úpravu exkluzivního sídla s bazénem atd. Kolem staveni je zahrada, která je v...
Hospodářské stavení s možností dvou bytů za cenu 2.175 000 Kč. Stavení je rozděleno na dvě byt. jednotky, má dvě popisná čísla, takže se dá využít i pro podnikatele nebo dvě rodiny. Jedná se o typicky české hospodářsdké stavení s možností chovu koní a jiného zviřectva jako i na úpravu exkluzivního sídla s bazénem atd. Kolem staveni je zahrada, která je v ceně nem. a další pozemky, které je možno zdarma najmout nebo levně odkoupit. Jedná se až o 60 000 m2. Ve dvoře jsou dvě stáje pro koně. Na pozemku je vlastní studna. Dum je napojen i na obecni vodovod a kanalizaci. Jeden z bytú je obýván nájemníky, kteří by byt v případě prodeje opustili. Druhý byt je neobyvatelny. Je potřeba vybudovat zde koupelnu. U obyvatelné bytu je připravena půdní vestavba, kde je možné zřídit další dva krásné prostorné pokoje.
Možnost koupit celé stavení tak jak je i na půjčku za fixní měsíční splátku 15.600 Kč (600 Eur) na 15 let s možností rychlejší splátky bez sankcí.

Nemovitost včetně videa si můžete prohlédnout i na stránce: http://www.chalupa.stranky.info/?lang=cj
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
300 m²
cena:
2.175.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více