Prodej domu 136 m² bez realitky

Němčice, Němčice u Kdyně, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Charakteristika a stávající dispozice: Nový, dosud nezkolaudovaný, od r. 1998 většinou svépomocí stavěný, samostatně stojící, částečně podsklepený dvoupodlažní domek, k rekreaci i k trvalému bydlení, t.č. 4 1 vestavěná garáž sklep, na vlastním mírně svažitém pozemku, částečně do něj zapuštěný, se zahradou. Snadná změna dispozice na 1 1 s...
 Charakteristika a stávající dispozice: Nový, dosud nezkolaudovaný, od r. 1998 většinou svépomocí stavěný, samostatně stojící, částečně podsklepený dvoupodlažní domek, k rekreaci i k trvalému bydlení, t.č. 4 1 vestavěná garáž sklep, na vlastním mírně svažitém pozemku, částečně do něj zapuštěný, se zahradou. Snadná změna dispozice na 1 1 s příslušenstvím a 3 1 s příslušenstvím se zvláštními vchody.
Výměry: Přízemí: 67 m2 .Garáž 20 m2 .Dílna 14 m2. Sklep 22,5 m2 . Podkroví: 69,3 m2 . Celý pozemek: 1053 m2 . Zastavěná plocha: 127 m2 . Zahrada 926 m2 . Užitná plocha: 170 m2 .
Zdivo, výplně, stropy, podlahy, omítky a střecha: Nové základy z litého betonu prokládaného kameny. Vlhký sklep s kamennými zdmi, s kamennou a cihelnou dlažbou, s cihelným klenutým stropem, se stálou teplotou 6º C, výborný k uložení ovoce, brambor, nápojů apod. Zakoupená betonová dlažba 50x50 cm k vydláždění pásu kolem domku. Základové nadzemní zdivo dosud není obložené. Obvodové a nosné zdivo domku z pórobetonových tvárnic. Železobetonové věnce. Nad dveřními a okenními otvory překlady z válcovaných I nosníků. V přízemí betónové podlahy na termoizolační vrstvě polystyrénu. Keramická dlažba předsíně, WC a koupelny, keramické obklady WC, koupelny, kuchyňské linky a kamen v přízemí. Trámové stropy a klasický krov sedlové střechy z původních zdravých prvků demolované stodoly, na jejímž pozemku (části) byl domek postaven. Prkenné podlahy podkroví a půdy. Tepelná izolace trámových stropů a podstřešní izolace minerální vatou. V přízemí částečně přiznané nosné stropní trámy. Palubkové stropní podhledy ve všech podlažích. Vlnitá eternitová krytina, tzv. „malá vlna“. Vnější fasáda štukovou omítkou s fasádní barvou, experlitové termoizolační omítky obvodových zdí. Dřevěná okna otočná kolem vertikální osy a balkónové dveře s dvojitými skly, vše s vnitřními meziokenními žaluziemi. Dřevěná střešní okna.
Topení: Projekt pro ÚT připraven, ale ÚT při původním záměru rekreačního využití nebylo potřebné. Proto zatím vytápění jen 4x litinovými kamny na dřevo á 5 kW. Dřeva dostatek. Komín se dvěma sopouchy vyvložkovanými cementoazbestovými vložkami průměru 150 mm.
Sítě: V obci zatím není kanalizační síť, proto zatím kanalizace do tříkomorové jímky cca 8 m3 na vyvážení. Elektroinstalace v mědi, dvousazbový elektroměr, 220/380 V. V rámci plošné plynofikace zaveden zemní plyn s přípojným místem včetně skříňky na hranici pozemku. Vodovodní rozvody v ¾ pozinku. El. boiler 125 l., rozvod teplé a studené vody do koupelny a kuchyňky v přízemí a tytéž rozvody v patře, rozvod studené vody do garáže, dílny a zahradní kohouty na obou štítových zdech a před garáží.

K nastěhování: 1/5/2008
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
136 m²
cena:
2.390.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více