Prodej bytu 2+kk bez realitky

Havířská, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj

580.000 Kč

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout zrekonstruovaný zařízený byt 2+kk na ulici Havířská ve čtvrti Šalamouna. Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v klidné cihlové zástavbě. Okna bytu jsou orientována do vnitřní zahrady. K dispozici je ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, koupelna se záchodem. Rozloha bytu je 47 metrů čtverečních. K bytu náleží sklep o velikosti dva metry čtvereční.

Veškeré vybavení bytu je nové. Jsou zde nová okna, topení, rozvody elektřiny a vody. Nábytek v ložnici i v obývacím pokoji je dřevěný. Kuchyně je nová dřevěná a je v ní k dispozici vařič, digestoř, dřez, pračka, lednička s mrazákem. Celková cena za veškeré vybavení bytu včetně nábytku a spotřebičů činí dvacet tisíc korun a zájemce je povinnen koupit veškeré vybavení bytu. Prodejce nebude vybavení stěhovat. Byt je družstevní a celková cena za převod družstevního podílu včetně veškerého vybavení činí šest set tisíc korun.

V bytě je nájemník prodejce upřednostňuje prodej zájemci, který hledá byt jako investici a může tedy v bytě ponechat stávajícího nájemníka. Byt má velmi nízké měsíční náklady. Měsíční náklady do družstva včetně fondu oprav a vody jsou 1900 Kč. Měsíční zálohy za elektřinu jsou 1000 Kč včetně topení. Jeden blok od domu je supermarket. Vedle domu zastavuje autobus a dva bloky od domu je stanice tramvaje. Pro více fotografií a pro bližší informace navštivte:

http://www.citysports.cz/rent/ostrava/havirska/

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 334936
Dispozice: 2+kk
Plocha: 47 m²
Cena: 580.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Ostrava
Městská část: Moravská Ostrava
Typ vlastnictví: Družstevní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Vybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 822

Aktivních inzerátů
bez provize

20 060

Realizovaných obchodů
tento rok

1 250 059 474 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

580.000 Kč