Prodej pozemku bez realitky

Litoměřice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/335274
Prodej pozemku 28.760 m² bez realitky, Litoměřice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
690.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám ¾ podíl pozemku – orná půda (přilehlý travní porost, přístupová cesta) v katastrálním území Litoměřice (číslo LV 3848) – Třeboutická stráň. Jedná se o pozemky na jižním svahu nad Labem mimo záplavovou oblast s hezkým výhledem na Litoměříce a České středohoří. Historicky se zde od doby Karla IV. do poloviny 50.let 20 století rozkládaly vinice....
Prodám ¾ podíl pozemku – orná půda (přilehlý travní porost, přístupová cesta) v katastrálním území Litoměřice (číslo LV 3848) – Třeboutická stráň. Jedná se o pozemky na jižním svahu nad Labem mimo záplavovou oblast s hezkým výhledem na Litoměříce a České středohoří. Historicky se zde od doby Karla IV. do poloviny 50.let 20 století rozkládaly vinice. Pozemky jsou v zastavěné oblasti rekreačními domy a domy k trvalému bydlení s vlastní zpevněnou příjezdovou cestou. Nově vybudovaný rozvod elektřiny a vody je na hranici pozemku. Do budoucna se bude jednat o lukrativní parcely.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
335274
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
28.760 m²
cena:
690.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více