Prodej domu 7+kk bez realitky

Za Škardou, Srubec, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/336723
Prodej domu 3.003 m² bez realitky, Za Škardou, Srubec, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
12.600.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel
Zdeněk Beneš
E-Mail
zden.benes@seznam.cz
Telefon
+420 731 487 567

Popis inzerátu

Přímý majitel prodá luxusní vilu ve Srubci (České Budějovice 6) s 2 byty, 4+1 (166m2) a 3+kk (143m2) a technickým podlažím (189 m2). Obestavěný prostor vily je 1860 m3. Ve vile jsou 3 koupelny, 4 WC, krb, sauna, prádelna, 2 kotelny, zahradní pokoj, sklep, 4 komory, dílna a garáž pro 2 auta. Italské dlažby a obklady.
Venku se nachází bazén (8x4 m), další samostatná...
Přímý majitel prodá luxusní vilu ve Srubci (České Budějovice 6) s 2 byty, 4+1 (166m2) a 3+kk (143m2) a technickým podlažím (189 m2). Obestavěný prostor vily je 1860 m3. Ve vile jsou 3 koupelny, 4 WC, krb, sauna, prádelna, 2 kotelny, zahradní pokoj, sklep, 4 komory, dílna a garáž pro 2 auta. Italské dlažby a obklady.
Venku se nachází bazén (8x4 m), další samostatná garáž pro 2 auta, zděná kůlna 20m2, skleník, polokrytá terasa (28m2) s dalekým výhledem na horu Kleť a na městskou zástavbu historického města České Budějovice (kde se m.j. nachází i prestižní univerzita se 7 fakultami). Venku se dá posedět na výše zmíněné polokryté terase u bytu 4+1, u bazénu nebo pod pergolou na další venkovní terase s barbeque.
Pozemek o velikosti 3003 m2 je oplocen a zatravněn, jsou na něm ovocné a okrasné stromy a okrasné křoviny. Opěrné zdi a venkovní schodiště jsou obloženy žulovými obklady. Příjezdové cesty jsou opatřeny zámkovou dlažbou. Příjezdová a garážová vrata se ovládají dálkově.
Fasáda vily je isolována minerální vlnou, fasádní nátěry jsou provedeny silikonovou barvou. Střecha vily je dvojitá, s větrací mezivrstvou, IKO šindele, okapy z plastu. Půda domu je isolována Isothermem. V domě jsou osazena plastová okna s dvojitými skly a střešní okna zn. Velux.
V hlavní kotelně, která vytápí byt 4+1 a technické podlaží, se nachází plynový kondenzační HR kotel na zemní plyn s ohřevem teplé vody a kotel na dřevo s akumulací tepla. V další kotelné, patřící k bytu 3+kk, je kotel na přímotop a boiler. Hlavní kotelna má dostatečnou kapacitu pro vytápění celého domu. Toho se dosáhne jednoduchým přepnutím ventilů.
Všechny pokoje v bytě 3+kk mají airconditioning.
Oba byty jsou vybaveny plnohodnotnou kuchyní (zn. Ikea) s vestavěnými spotřebiči a mají vlastní měření spotřeby energií.
Digitální TV signál ze 4 satelitů je kabelově rozveden do obou bytů (do 8 místností).
Je zajištěn bezdrátový příjem internetu s WiFi distribucí v celém domě.
Energetická náročnost budovy: C (112 kWh/m2/rok).

Cena nemovitosti je 12,6 milionu Kč.
Smlouva u notáře, platby přes notářskou úschovu.

Kontakt: zden.benes@seznam.cz, mobil +420731487567.

A direct owner sells a luxury villa in Srubec ( České Budějovice 6 ) with 2 apartments , one with 4 rooms+kitchen ( 166 m2 ) and another one with 3 rooms+kitchen ( 143 m2 ), together with the additional technical floor (189 m2). The total volume of the villa is 1860 m3 . The villa has 3 bathrooms, 4 toilets, a fireplace , sauna , laundry room, 2 boiler rooms, a garden room , cellar , 4 chambers , workshop and garage for 2 cars. Italian tiles are used throughout the house . Outside there is a swimming pool ( 8x4 m ), an another independent garage for 2 cars , brick-builded shed 20m2, a greenhouse and a half-sheltered terrace ( 28m2) with sweeping views of Mount Kleť and urban areas of the historic city of České Budějovice (which among other things is also a prestigious university city with 7 faculties ) . Outside, you can sit at the mentioned terrace belonging to the apartment 4 + 1, by the pool or under the pergola next to the outdoor patio with barbeque. The lot size is 3003 m2, the garden is fenced and grassed , with fruit and ornamental trees and shrubs . Retaining walls and outdoor staircases are provided with granite tiles . Driveways are provided with interlocking tiles . Driveway and garage doors are remote-controlled. The facade of the villa is isolated with mineral wool , facade coatings are made ​​of silicone paint. The double roof has an air interlayer and is covered with IKO shingles. Gutters are made ​​of plastic. The space under the roof is isolated with isotherm layer. The house is fitted with plastic windows with double glazing and roof windows Velux . The main boiler room usually heats the apartment 4 + 1. There is a new condensing HR-boiler using natural gas and a separate hot water boiler. In the upper boiler room, belonging to the apartment 3 + kk, there is an another boiler heater and hot water boiler installed. The main boiler room has sufficient capacity to heat the whole house. This is achieved by simply switching the valves. All rooms in the top apartment are airconditioned. Both apartments are equipped with Ikea kitchens with built-in appliances. Each apartment has own measurement of power consumption. The TV signal from 4 satellites (Astra 1, Astra 2, Astra 3, Hotbird) is distributed to both apartments (up to 8 rooms). There is a Wi-Fi internet distribution throughout the house. The oficially measured energy performance of the building: category C (112 kWh / m2 / year, means consumption saver) . The property price is CZK 12.6 million . Contract and payments thru the notary. Contact: zden.benes@seznam.cz , mobile phone +420731487567 .
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
336723
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+kk
plocha:
3.003 m²
cena:
12.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel
Zdeněk Beneš
E-Mail
zden.benes@seznam.cz
Telefon
+420 731 487 567
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více