Prodej domu 350 m² bez realitky

Děčínská, Žandov u České Lípy, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám secesní vilu s velkorysým pozemkem, kdysi s hezkou parkovou úpravou a malým jezírkem (dnes zasypáno, lze je obnovit). Vila stojí na okraji malého městečka v Severních Čechách, stranou a v pěkné krajině. Cca 20 min.od České Lípy a Děčína. Nedostatek prostředků u minulého majitele ji ochránil před nejrůznějšími přestavbami a "vylepšeními", podepsal se ale...
Prodám secesní vilu s velkorysým pozemkem, kdysi s hezkou parkovou úpravou a malým jezírkem (dnes zasypáno, lze je obnovit). Vila stojí na okraji malého městečka v Severních Čechách, stranou a v pěkné krajině. Cca 20 min.od České Lípy a Děčína. Nedostatek prostředků u minulého majitele ji ochránil před nejrůznějšími přestavbami a "vylepšeními", podepsal se ale přirozeně na jejím vnitřním stavu (rozdělení prostorných pokojů pomocí příček, zazdění několika oken). Interiér vyžaduje generální rekonstrukci, umožňuje ale vytvořit stylové rodinné bydlení (v současnosti 3 bytové jednotky 2 x 5 + 1 a 1 x 3 + 1), příjemný penzion až s deseti pokoji se samostatným sociálním zařízením). Vila má skvělý potenciál a nachází se na trase znovu oživované poutní cesty mezi sousedním Německem a vedlejší obcí - Horní Policí. Pozemek 2 357 m2 nabízí možnost rozšíření či dostavby dalších objektů či parkovacích ploch. Také dokoupení přilehlých pozemků je možné. Milovník kvalitní architektury bude schopen v archivech dohledat i původní stavební dokumentaci.
Uvedená plocha 170 m2 je plocha zastavěná objektem.Celková obytná plocha je 350 m2.Dům má hliníkovou krytinu,je celopodsklepený a má 6 sklepních místností.Objekt je připojen na městský vodovod a má i vlastní studnu. V objektu je elektro rozvod 220V a 380V.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
350 m²
cena:
1.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více