Prodej pozemku bez realitky

V Lipkách, Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/346354
Prodej pozemku 1.333 m² bez realitky, V Lipkách, Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
4.590.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

POZEMEK JE AKTUÁLNĚ REZERVOVÁN SMLOUVOU O BUDOUCÍ SMLOUVĚ KUPNÍ. MNÍŠEK POD BRDY číslo v k.ú. 1601/3, krásný pozemek na bydlení, na rozhranní města a lesa, plně zasíťovaný (elektřina, voda, odpad, O2), letos vyčištěný od náletů, ale mezitím vzroslá tráva. Téměř poslední nezastavěný pozemek v lokalitě. Na okolních pozemcích proběhla výstavba. Pozemek se...
POZEMEK JE AKTUÁLNĚ REZERVOVÁN SMLOUVOU O BUDOUCÍ SMLOUVĚ KUPNÍ. MNÍŠEK POD BRDY číslo v k.ú. 1601/3, krásný pozemek na bydlení, na rozhranní města a lesa, plně zasíťovaný (elektřina, voda, odpad, O2), letos vyčištěný od náletů, ale mezitím vzroslá tráva. Téměř poslední nezastavěný pozemek v lokalitě. Na okolních pozemcích proběhla výstavba. Pozemek se nachází u silnice vedoucí k poutnímu místu Skalka. Vjezd je z ulice V Lipkách. Svažuje se k jihu, nejvhodnější orientace domu je na jihozápad do klidné zahrady oddělené od sousedů na jižním okraji vzrostlými smrky, na severní hraně nízkou opěrnou zdí. Nádherná lokalita s pěkným výhledem, v dosahu centrum města, pár kroků do lesa a na cyklostezky, hřiště.V Mníšku samozřejmě veškerá občanská vybavenost. Při čistění náletů byly na pozemku ponechány pěknější vzrostlé stromy (ořešák, břízy, lípy, líska). Daň z převodu platí kupující. Daň z převodu nemovitosti platí kupující.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
346354
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
1.333 m²
cena:
4.590.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více