Prodej rekreačního objektu 1+kk bez realitky

Štědrá - Lažany u Štědré, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/347475
Prodej rekreačního objektu 32 m² bez realitky, Štědrá - Lažany u Štědré, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
295.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nádherný výhled, pozemek 6.519 m2. Pozemek je podlouhlý, svažitý, obklopený vzrostlými stromy, pokrytý náletem (dříve úvoz, neudržovaný). Ve spodní části je povrchový pramen. Ve střední části je pozemek upraven pro stavbu menšího rodinného domu. Stavební povolením na dům a studnu je součástí nabídky. Na pozemku je chata 3,3x8,3 metru s velkoryse řešeným...
Nádherný výhled, pozemek 6.519 m2. Pozemek je podlouhlý, svažitý, obklopený vzrostlými stromy, pokrytý náletem (dříve úvoz, neudržovaný). Ve spodní části je povrchový pramen. Ve střední části je pozemek upraven pro stavbu menšího rodinného domu. Stavební povolením na dům a studnu je součástí nabídky. Na pozemku je chata 3,3x8,3 metru s velkoryse řešeným prosklením, budovaná ve standartu pasivních domů (instalovaný 2,5kW solární zdroj energie a nerezový komínový systém, nejsou v ceně – dohoda možná).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
347475
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
1+kk
plocha:
32 m²
cena:
295.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více