Prodej pozemku bez realitky

Na Fabiáně, Říčany u Prahy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/356160
Prodej pozemku 842 m² bez realitky, Na Fabiáně, Říčany u Prahy, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.197.900 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej stavební části pozemku z p.č. 989/13 o výměře 842 m2 v akci za velmi výhodných cenových podmínek jen. 1,165,- Kč/m2 + DPH výměra je vč. dětského hřiště a parkovišť po geodetickém oddělení dle platného nového ÚP je určen k výstavbě RD o zast. ploše až 140 m2 s možností 1 bytové jednotky – 1 nadzemní podlaží + tzv. využitelné podkroví. St....
Prodej stavební části pozemku z p.č. 989/13 o výměře 842 m2 v akci za velmi výhodných cenových podmínek jen. 1,165,- Kč/m2 + DPH výměra je vč. dětského hřiště a parkovišť po geodetickém oddělení dle platného nového ÚP je určen k výstavbě RD o zast. ploše až 140 m2 s možností 1 bytové jednotky – 1 nadzemní podlaží + tzv. využitelné podkroví. St. pozemek má příjezdovou komunikaci z ul. Březinova nebo Na Fabiáně a je na okraji Říčan cca 20 km od Prahy, pěkné místo v mírném svahu, zeleň, nedaleko je Mlýnský rybník, pozemek je poblíž centra Říčan, autobusová zastávka i vlak do Prahy (doprava několikrát denně cca 20 min.), vše dostupné i pěšky cca 10 min., s možností bezprostředního napojení pozemku na nově vybudované IS a komunikaci. V současné době jsou v nově dokončené příjezdové komunikaci položeny všechny IS. Je zde však nutno zachovat 14 parkovacích stání pro vlastníky sousedních bytových jednotek a dořešit přeložku kabelů Tel.02, nebo to může zrealizovat vlastník za příplatek celkem 390.000,- Kč + DPH. Před pozemkem bude v kupní ceně vybudován i odhlučňovací val s terénními a sadovými úpravami,u RD mohou být 3 parkovací stání pro vlastníka budoucího RD. Vlastník nabízí i možnost výstavby zděného RD z cihel Porotherm za příznivou cenu 6,589.000,- Kč(tj.po slevě 300.000 Kč) vč. pozemku, přeložky a DPH po vzájemné dohodě tzv. na klíč,popř. i nižší cenu v případě změny materiálů (např. i jako dřevostavbu).Vhodné i jako sídlo firmy !!!
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
356160
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
842 m²
cena:
1.197.900 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více