Prodej pozemku bez realitky

Hudlice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/360775
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Blíží se teplejší měsíce a proto si nenechte ujít příležitost a kupte si parcelu s krasným výhledem a skvělou dopravní dostupností do Berouna a postavte si na ní vlastní útulné království. Nabízíme kompletně zasíťované stavební pozemky v Hudlicích u Berouna v lokalitě U Kaštanu a to 40 parcel připravených pro výstavbu s výměrou od 627m2 do 1263m2. Ceny od...
Blíží se teplejší měsíce a proto si nenechte ujít příležitost a kupte si parcelu s krasným výhledem a skvělou dopravní dostupností do Berouna a postavte si na ní vlastní útulné království. Nabízíme kompletně zasíťované stavební pozemky v Hudlicích u Berouna v lokalitě U Kaštanu a to 40 parcel připravených pro výstavbu s výměrou od 627m2 do 1263m2. Ceny od 1290,-Kč/m2 do 1690,-kc/m2. Pozemky a celý projekt jsou situovány na atraktivním, výše položeném místě s krásným výhledem na lesy cca 3 km západně od města Berouna na okraji křivoklátských lesů a s výbornou dopravní dostupností hromadnou i osobní dopravou na Beroun i Prahu. Všech 40 parcel (všechny pozemky) v této nové obytné lokalitě jsou již plně zasíťované (rozvody NN a plyn jsou ukončeny ve sdruž. pilířích na parcelách, vodovod ve vodoměr. šachtách, tlak. kanaliz. v DČJ, vše tedy již ukončeno a vyvedeno na hranici jednotl. parcel. Vnitřní obsluž. komunikace v délce cca 930m (včetně chodníků a veřej. osvětlení celé lokality) bude dokončena do cca 08/2016. Obec má nově postavenou a již zkolaudovanou centrální ČOV. V případě zájmu se ozvěte na FAMILYREAL. CZ

Místo je ideální pro ty, kteří mají rádi přírodu, klid a zároveň chtějí mít blízko dostupné vetší město. V okolí je množství sportovního i kulturního vyžití, ale i odpočinku. Obec disponuje širokou občanskou vybaveností, je zde např. mateřská a základní škola pro 1. až 5. ročník se školní jídelnou a školní družinou atd. Následně bude možno začít s výstavbou individuálních RD na klíč. V ceně je zahrnut právní servis a návrh možného způsobu financování.
zobrazit celý popis
As the direct owner we are selling the building sites in Hudlice u Berouna ČR (locality called U Kaštanu), 40 building sites with the area from 627m2 to 1263m2 are at disposal and ready for construction.

The sites are situated in attractive area with beautiful landscape, forests view cca 3km west of the city Beroun, very close to Křivoklátské forests with very good municipal transport to...
As the direct owner we are selling the building sites in Hudlice u Berouna ČR (locality called U Kaštanu), 40 building sites with the area from 627m2 to 1263m2 are at disposal and ready for construction.

The sites are situated in attractive area with beautiful landscape, forests view cca 3km west of the city Beroun, very close to Křivoklátské forests with very good municipal transport to Prague and Beroun .

There are many opportinuties for sport and leaisure time activities in Hudlice and vicinity and very good public facilites e.g. nursery school and basic school with school canteen
as well.

The building sites are with the all necessary pipelines e.g. (sewerage, water, gas pipeline, data cables etc.) and roads. Construction is in progress and around 8/2016 will be finished and ready for construction of houses.

Necessary legal service and arranging of favorable loan is in the price.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
360775
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
742 m²
cena:
967.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více