Pronájem bytu 1+kk, 40 m² bez realitky

Sluneční náměstí, Praha - Stodůlky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

KONTAKT NA MAJITELE: ZDE.PRONAJEM.BYTU@SEZNAM.CZ nebo SMS 603 287 492 - DLOUHODOBÉ BYDLENÍ HNED U STANICE METRA HÚRKA
Příjemný byt 1+KK v osobním vlastnictví s balkonem orientace na Západ v předposledním patře cihlové novostavby v Praze 5 - Sluneční náměstí, 1 minuta od stanice metra Hůrka. Byt 42 m2 se skládá z obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem,...
KONTAKT NA MAJITELE: ZDE.PRONAJEM.BYTU@SEZNAM.CZ nebo SMS 603 287 492 - DLOUHODOBÉ BYDLENÍ HNED U STANICE METRA HÚRKA
Příjemný byt 1+KK v osobním vlastnictví s balkonem orientace na Západ v předposledním patře cihlové novostavby v Praze 5 - Sluneční náměstí, 1 minuta od stanice metra Hůrka. Byt 42 m2 se skládá z obývacího pokoje s odděleným kuchyňským koutem, samostatné koupelny a WC, předsíně. Sklep je rovněž k dispozici. Byt je vhodný pro jednu osobu bez domácích mazlíčků a dluhů, ideální pro zaměstnance okolních firem.

Depozitum (kauce) ve výši Kč 10 000,--

Byt je částečně zařízen – kuchyňská linka s dvouploténkou, lednice, šatní skříň, věšák na kabáty, v oknech žaluzie,konzole, podlahy dlažba nebo koberec. Možnost připojení na internet a kabelovou televizi, pevná linka. Možnost pračky na základě dohody s pronajímatelem.

Velmi klidná lokalita s krásným okolím, kompletní občanská vybavení, bezkonkurenční doprava - hned u stanice metra Hůrka.

Možnost parkování vozidla přímo před domem nebo možnost pronájmu garážového stání v domě na separátní nájemní smlouvu.

Dlouhodobá velmi solidní spolupráce s majitelem.

Byt připravený k nastěhování.
zobrazit celý popis
CONTACT FOR LANDOWNER: ZDE.PRONAJEM.BYTU@SEZNAM.CZ or SMS 603 287 492 - LONGTERM RENT DIRECTLY AT METRO HURKA
A new 1+KK – private property with a balcony oriented to the West, in the semifinal floor in a newly constructed building in Prague 5 - Sluneční náměstí, metro station Hůrka. The flat - 42 m2 consists from a living room with a separate kitchen, bathroom and WC, foyer. Cellar is a...
CONTACT FOR LANDOWNER: ZDE.PRONAJEM.BYTU@SEZNAM.CZ or SMS 603 287 492 - LONGTERM RENT DIRECTLY AT METRO HURKA
A new 1+KK – private property with a balcony oriented to the West, in the semifinal floor in a newly constructed building in Prague 5 - Sluneční náměstí, metro station Hůrka. The flat - 42 m2 consists from a living room with a separate kitchen, bathroom and WC, foyer. Cellar is a part of the flat, as well. Flat is suitable for one person without pets and debts ideally working for companies in the surrandings.

Flat is partially conducted – kitchen unit, cooker, refrigerator, wardrobe, coat-hanger, carpet on the floor, windows - consoles and jalousies. The rest - e.g. table, bed, chairs is up to the rentee and his/her taste. Connectivity for internet, land line and cable TV is available. Washing machine up to agreement with landowner.

Very convenient public traffic – metro Hůrka - one minute to walk. A possibility for parking in front of the house and to rent a separate garage in the house for a separate contract.

One depozitum Kč 10 000,--.

A long term very solid co-operation with owner.

Available now.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
40 m²
cena:
7.990 Kč
poplatky:
2.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více