Prodej pozemku bez realitky

Děčín - Podmokly, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/367783
Rezervováno
Prodej pozemku 2.413 m² bez realitky, Děčín - Podmokly, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
2.995.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáváme pozemek ve velmi oblíbené lokalitě Děčína "Na Červeňáku". Pozemek je složený ze dvou parcel a je svou velikostí vhodný ke stavbě jednoho nebo dvou rodinných domů. Na hranici jsou připraveny všechny potřebné sítě. Na pozemku je také studánka. Pozemek je výjimečný především svojí polohou na jižním svahu na vrcholu sedla s výhledy na východ i...
Prodáváme pozemek ve velmi oblíbené lokalitě Děčína "Na Červeňáku". Pozemek je složený ze dvou parcel a je svou velikostí vhodný ke stavbě jednoho nebo dvou rodinných domů. Na hranici jsou připraveny všechny potřebné sítě. Na pozemku je také studánka. Pozemek je výjimečný především svojí polohou na jižním svahu na vrcholu sedla s výhledy na východ i západ. Bydlení zde znamená být v přírodě a současně pěšky během cca 5 minut dojít do ZOO nebo sejít k Labi a přes most pokračovat do centra města. Přednostně prodáme jako celek, ale možné je i rozdělení.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
367783
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
2.413 m²
cena:
2.995.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více