Prodej domu 5+kk bez realitky

Perálec, Pardubický kraj

3.600.000 Kč

Popis

Prodej, rodinný dům 5+kk, Chrudim - Perálec
- Moderní rodinný dům.
- V klidné části na konci obce Perálec.
- V turisticky velmi atraktivní lokalitě.
- Inteligentně řízený a zabezpečený dům s možností vzdáleného ovládání.

Nabízíme k prodeji dvě nízkoenergetické dřevostavby, vhodné k bydlení. Domy jsou stavěny s důrazem na nejmodernější technologie a jsou připraveny nabídnout komfortní trvalé nebo rekreační bydlení. Domy se nachází 7 km od města Skutče (29 km od okresního města Chrudim) na slunném místě, v ekologicky nezatíženém a klidném prostředí Vysočiny na pomezí Železných hor a Hornosvratecké vrchoviny.
Plocha pozemku je 705 m2, zastavěná plocha 87 m2, obytná plocha 140 m2. Přistavěná garáž má rozměry 17,5m2. Jsou k dispozici dva domy na parcelách 135/23 a 135/5.
Do domu se vstupuje ze zvýšené části v 1.NP. Za zádveřím je technická místnost, koupelna, WC, pracovna, obývací pokoj s krbem, KK se spíží, chodba a schodiště. Z obývacího pokoje je přístup na terasu. V 2.NP je koupelna, WC, ložnice a 2 pokoje. Je zde přístup i do půdního prostoru. V 1.PP jsou dva skladové přístupné po venkovních schodech. Dům je dále vybaven podlahovým vytápění s ventilačním tepelným čerpadlem (NIBE – vzduch/voda) s možností klimatizace, domovní čistírnou odpadních vod a na zahradě podzemní nádrží na dešťovou vodu. V dům je zabezpečen EZS se vzdáleným přístupem s možností ovládání všech technologií domu.
Pozemek je oplocen ze silniční strany plotovou podezdívkou ze štípaných tvárnic, ostatní část oplocení je z poplastovaného pletiva.
V obci se nachází obecní úřad, základní škola (první stupeň), prodejna potravin, knihovna, hospůdka a kostel. Obec je kompletně plynofikována.
Západně od Perálce se nachází evidovaná lokalita státní ochrany přírody Šilingův důl. Východně nedaleko Perálce je přírodní rezervace Toulovcovy maštale, kterou tvoří zajímavý labyrint pískovcových skal. Severním směrem je chráněné území přírodní památky Pivnická rokle a tvoří ji pískovcový kaňon, se soutěskou širokou jen 60 centimetrů. V Perálci se křižuje několik značených frekventovaných cyklistických tras.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 369064
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Dům
Dispozice 5+kk
Plocha 705 m²
Cena: 3.600.000 Kč Chci hypotéku
Město: Perálec
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 170

Aktivních inzerátů
bez provize

14 615

Realizovaných obchodů
tento rok

714 866 341 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+kk bez realitky

3.600.000 Kč