Prodej pozemku bez realitky

Hradištko u Sadské, Středočeský kraj

1.999.000 Kč

Popis

Nabídková cena 1 999 000 Kč platí v případě zaplacení kupní ceny a převodu nemovitosti do 14.11.2018. Po tomto datu je nabídková cena 2 100 000 Kč. Pozemek o celkové rozloze 1305 m2 (zasíťovaný:kanalizace ,elektřina) k výstavbě RD se nalézá na hranici stavební uzávěry v bezprostřední blízkosti přírodního parku Kersko-Bory známého nejen odkazem Bohumila Hrabala, ale hlavně pro mnohé přírodní krásy a výjimečnou atmosféru. To vše a blízká dostupnost Prahy, Nymburku a lázeňských Poděbrad činí toto místo exkluzivním.
Pozemek nabízím včetně projektu na stavbu RD s vydaným stavebním povolením, takže lze o úvěr prakticky ihned zažádat a začít stavět. (Změna projektu je možná, avšak již v režii nového vlastníka). Po prodeji předpokládám na pozemku aktivní stavební činnost – výstavbu RD včetně terénních a zahradních úprav, proto pozemek není zkultivovaný ve smyslu upraveného trávníku. Jsou na něm relativně vzrostlé dřeviny, viz. fotografie. Výhodou budoucího vlastníka je vlastní zásoba palivového dřeva a možnost volby, které stromy by rád ponechal jako součást budoucí zahrady. Na pozemku v místě vyhrazeném k zástavbě byla sejmuta svrchní vrstva zeminy a dále je poblíž složen stavební materiál (starší cihly a kameny upotřebitelné do základů – stavba musela být „započata“, aby stavební povolení nepropadlo).
Jsem přímý majitel pozemku, nemusíte proto platit provizi zprostředkující RK.
V případě zájmu Vám mohu obstarat financování koupě pozemku i výstavbu RD prostřednictvím hypotečního úvěru za zvýhodněných podmínek (pracuji v oboru = zvýhodněná úroková sazba a zdarma odhad zástavy a zpracování úvěru).
V případě seriozního zájmu nebo s žádostmi o doplňující informace se na mne neváhejte obrátit.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 370655
Plocha: 1.305 m²
Cena: 1.999.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Hradištko
Městská část: Hradištko u Sadské
Typ vlastnictví: Osobní

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 733

Aktivních inzerátů
bez provize

15 411

Realizovaných obchodů
tento rok

920 051 019 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

1.999.000 Kč