Prodej pozemku bez realitky

Postřelmov, Olomoucký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/371910
Prodej pozemku 4.541 m² bez realitky, Postřelmov, Olomoucký kraj, hlavní foto
Cena:
199 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme stavební pozemek KN 1840/42 o celkové výměře 4.541m2 (nebo jeho část) v katastrálním území Postřelmov, které se nachází v přímé blízkosti Šumperka, Olomoucký kraj. Pozemek lze i případně zmenšit oddělením části pozemku geometrickým plánem a odprodat jen část. Tento prodej není zprostředkován realitní kanceláří!!!! Pozemek je nabízen ještě...
Prodáme stavební pozemek KN 1840/42 o celkové výměře 4.541m2 (nebo jeho část) v katastrálním území Postřelmov, které se nachází v přímé blízkosti Šumperka, Olomoucký kraj. Pozemek lze i případně zmenšit oddělením části pozemku geometrickým plánem a odprodat jen část. Tento prodej není zprostředkován realitní kanceláří!!!! Pozemek je nabízen ještě realitní kanceláří s provizí za vyšší cenu. Tento inzerát je přímo přes majitele. Pozemek je Územním plánem schválen k zastavení, a představuje tak velice zajímavou investici. Je veden jako orná půda, je obděláván, ale nevázne na něm nájemní smlouva. Pozemek je dobře přístupný ze sinice. Prodávají se všechny tři vlastnické podíly najednou, a pozemek by tudíž přešel do výlučného vlastnictví nabyvatele. V přímé blízkosti tohoto pozemku vlastníme ještě několik dalších pozemků, které také nabízíme. V případě zájmu o větší výměru se tak na nás neváhejte obrátit. Nabízená cena přímo majitelem je 199,-Kč/m2.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
371910
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
4.541 m²
cena:
199 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více