Prodej domu 1.406 m² bez realitky

Pavlovice u Kojetína, Pavlovice u Kojetína, Olomoucký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Objekt bývalého mlýna po částečné rekontrukci, probíhající v letech 2007 - 2009 (nová střecha, stropní trámy, obvodové zdivo aj.). Zastavěná plocha a nádvoří o výměře 644 m, zahrada a ostatní pozemky 762 m. Jedná se v podstatě o hrubou stavbu, bez oken. Elektřina zavedena, plyn a vodovod na hranici pozemku (vlastní studna), obecní kanalizace bude vybudovaná v...
Objekt bývalého mlýna po částečné rekontrukci, probíhající v letech 2007 - 2009 (nová střecha, stropní trámy, obvodové zdivo aj.). Zastavěná plocha a nádvoří o výměře 644 m, zahrada a ostatní pozemky 762 m. Jedná se v podstatě o hrubou stavbu, bez oken. Elektřina zavedena, plyn a vodovod na hranici pozemku (vlastní studna), obecní kanalizace bude vybudovaná v průběhu roku 2010. Klidné místo na konci vesnice, v blízkosti místní koupaliště, snadná dostupnost velkých měst - Brno 30 min (D1), Kroměříž 10 min, Prostějov 10 min. Půvabná zahrada s ovocnými stromy. Kamenné nádvoří a příjezdová cesta. Na pozemku také stojí stodola, která je ovšem v dezolátním stavu - nutnost rekonstrukce nebo demolice.
Cena dohodou - převod hypotéky.
zobrazit celý popis
Object of ancient watter-mill with nice charming garden, reconstructed in 2007 - 2009. Reconstruction not finished. Price by agreement.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.406 m²
cena:
1 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více