Hledám Pronájem bytu, 40 až 100 m² bez realitky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jsme mladý, slušný pár české národnosti čekající rodinu, z tohoto důvodu poptáváme byt 2kk, 2+1, 3kk v celkové cenové relaci do 10 000 Kč včetně všech poplatků.
Lokalita: Praha 10 - Strašnice, Hostivař, Záběhlice apod. Praha 4 - Modřany, Lhotka, Braník, okolí metra Budějovická a Pankrác, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín, Prosek, Letňany - tyto lokality...
Jsme mladý, slušný pár české národnosti čekající rodinu, z tohoto důvodu poptáváme byt 2kk, 2+1, 3kk v celkové cenové relaci do 10 000 Kč včetně všech poplatků.
Lokalita: Praha 10 - Strašnice, Hostivař, Záběhlice apod. Praha 4 - Modřany, Lhotka, Braník, okolí metra Budějovická a Pankrác, Praha 9 - Vysočany, Hloubětín, Prosek, Letňany - tyto lokality upřednostňujeme.
Z mimopražských lokalit bychom vybrali Prahu Východ (například Klánovice, Újezd nad Lesy, Úvaly konče).
V případě bytu v jiné lokalitě nám také dejte prosím info, zvážíme dle konkrétní nabídky a místa, v případě zájmu rádi uskutečníme prohlídku.
Byt bychom si rádi pronajali nejpozději od 15.11.2009 - lze i kdykoliv dříve, a to minimálně s nájemní smlouvou na rok s případným prodloužením. Zařízení bytu nehraje roli, jsme vybaveni, v případě zařízeného bytu bychom se rádi dohodli na uskladnění věcí majitele po dobu pronájmu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
40 až 100 m²
cena:
4.000 až 10.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
Částečně
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více