Pronájem domu 80 m² bez realitky

Na Jurance, Brno - Pisárky, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Volejte a pište: 725 634 569, kalinovlenka@gmail.com

Pronajmu dvoupatrový domek se zahradou 700 m² a skleníkem v oblasti Juranka v Brně-Kohoutovicích. Domek je podsklepený, rekonstruovaný a zateplený s novými plastovými okny se sítěmi proti hmyzu. Má vlastní studnu i čističku odpadních vod. Vytápí se krbovými kamny na tuhá paliva, přičemž zásoba briket je...
Volejte a pište: 725 634 569, kalinovlenka@gmail.com

Pronajmu dvoupatrový domek se zahradou 700 m² a skleníkem v oblasti Juranka v Brně-Kohoutovicích. Domek je podsklepený, rekonstruovaný a zateplený s novými plastovými okny se sítěmi proti hmyzu. Má vlastní studnu i čističku odpadních vod. Vytápí se krbovými kamny na tuhá paliva, přičemž zásoba briket je dostatečná.

Bydlení je vhodné pro toho, kdo hledá klidnou lokalitu, nechce bydlet v paneláku, rád pořádá grilovačky, chodí do lesa na procházky, má rád posezení na terase a třeba i rád zahrádkaří nebo ocení romantiku plápolajícího ohně v krbu.

Na své si přijde i moderní člověk, který nechce bydlet na periferii, chce mít auto zaparkované na pozemku, potřebuje připojení na Internet, pračku, myčku, velkou lednici s mrazákem, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, elektrickou troubu, indukční vařič.

Bohužel je nutné zmínit i negativa: Přístupová cesta k pozemku je nezpevněná a neudržovaná. Dům je v rekreační oblasti, nemá adresu a číslo popisné a není možné si tam nahlásit trvalé bydliště. Voda ze studny má příliš velký obsah dusičnanů a není pitná. V zimním období, kdy se zavírá městská voda, je nutné pitnou vodu vozit - například v práci každý den napustit pětilitrový barel. S ohledem na kontaminaci dusičnany dáváme přednost nájemníkům bez zvířat.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
3+kk
plocha:
80 m²
cena:
12.200 Kč
poplatky:
2.800 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více