Pronájem bytu 4+1 bez realitky

Jiráskova, Třeboň, Jihočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/381224
Pronájem bytu 4+1, 150 m² bez realitky, Jiráskova, Třeboň, Jihočeský kraj, hlavní foto
Cena:
19.000 Kč + 4.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízím dlouhodobý pronájem plně zařízeného bytu v prvním podlaží a podkrovního apartmánu ve zrekonstruované prvorepublikové vile v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Třeboně včetně dvojgaráže a rozlehlé zahrady. Lze využít pro soukromé bydlení nebo jako prostory pro podnikání (např. zubní ordinace). Byt v prvním patře tvoří kuchyňka, 3 ložnice (jedna...
Nabízím dlouhodobý pronájem plně zařízeného bytu v prvním podlaží a podkrovního apartmánu ve zrekonstruované prvorepublikové vile v klidné vilové čtvrti nedaleko centra Třeboně včetně dvojgaráže a rozlehlé zahrady. Lze využít pro soukromé bydlení nebo jako prostory pro podnikání (např. zubní ordinace). Byt v prvním patře tvoří kuchyňka, 3 ložnice (jedna průchozí, lze využít jako obývák), 1 WC, 1 koupelna s vanou a 1 koupelna s WC a sprchou. Podkrovní apartmán je velká místnost s originálními trámy, samostatným WC a koupelnou.
zobrazit celý popis
We offer long-term lease of fully furnished apartment on the first floor and an attic apartment in the reconstructed villa in a quiet residential area near the center of Trebon, including double garage and large garden. Can be used for private housing or business premises (eg. dental surgery). Apartment on the first floor consists of a kitchen, three bedrooms (one walk-through, can be used as...
We offer long-term lease of fully furnished apartment on the first floor and an attic apartment in the reconstructed villa in a quiet residential area near the center of Trebon, including double garage and large garden. Can be used for private housing or business premises (eg. dental surgery). Apartment on the first floor consists of a kitchen, three bedrooms (one walk-through, can be used as living room), 1 toilet, 1 bathroom and 1 bathroom with toilet and shower. Attic apartment is a large room with original beams, separate toilet and bathroom.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
381224
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
150 m²
cena:
19.000 Kč
poplatky:
4.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více