Prodej pozemku bez realitky

Jílové u Prahy, Středočeský kraj

1.600 Kč

Popis

Výjimečný stavební pozemek nedaleko Prahy o výměře 2403 m2 s výhledem do zeleně. Vhodný pro jeden až dva domy. Ideální pro ty, kdo hledají bydlení uprostřed přírody a v blízkosti cyklistických a turistických tras, nemají rádi satelity, a přitom potřebují být blízko Prahy. Cena 1600 Kč za metr čtverečný, dohoda o ceně možná.
---------------
Prakticky:
Elektřina a voda vedou u hranice pozemku. K pozemku je přístup po obecní komunikaci, která zde končí. Je tedy naprosto ideální pro rodinu s dětmi případně s domácími zvířaty. Pozemek je umístěný na kraji obce a sousedí jen s jedním domem, který je od pozemku oddělený velkou zahradou.
---------------
Spojení do Prahy a okolí:
Pozemek je na kraji Jílového, v části Studené - půl hodiny pěšky do centra Jílového. Spojení do Prahy z Jílového zajišťuje MHD nebo se lze snadno napojit na pražský okruh, s dojezností 35 minut na Anděl nebo 30 min na Roztyly. V obci je kompletní vybavenost včetně obchodů, restaurací i škol. V blízkosti pozemku vede turistická stezka procházející kolem “zlatých štol” až ke 2 km vzdálené řece Sázavě. Stezka navazuje na zlatonosný potůček na hranici pozemku. K dalším výletním místům patří rozhledna Pepř (0,5km) nebo přehrada Slapy (14km).

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 382490
Plocha: 2.403 m²
Cena: 1.600 Kč Chci hypotéku i
Město: Jílové u Prahy
Typ vlastnictví: Osobní

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 754

Aktivních inzerátů
bez provize

20 211

Realizovaných obchodů
tento rok

1 260 817 631 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

1.600 Kč