Prodej domu 6+kk bez realitky

Jesenice - Horní Jirčany, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/385982
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám atypický rodinný dům 6 plus KK s garáží, umístěn na klidném místě na konci slepé ulice obklopen ze dvou stran hlubokým vzrostlým lesem. Zahrada domu přímo navazuje na les, který zaručuje soukromí,klid a relaxaci. Celkový výměr pozemku je 3 100 metrů z toho je 2 000 metrů pronajato. Na tomto pozemku z důvodu lesa nelze stavět. Na vzrostlé zahradě je umístěn...
Prodám atypický rodinný dům 6 plus KK s garáží, umístěn na klidném místě na konci slepé ulice obklopen ze dvou stran hlubokým vzrostlým lesem. Zahrada domu přímo navazuje na les, který zaručuje soukromí,klid a relaxaci. Celkový výměr pozemku je 3 100 metrů z toho je 2 000 metrů pronajato. Na tomto pozemku z důvodu lesa nelze stavět. Na vzrostlé zahradě je umístěn zastřešený, vytápěný velký bazén 10 x 5 metrů s brouzdalištěm, masážními tryskama a protiproudem s hloubkou 1,5 metru.Dále jsou zde umístěny dva zahradní domky s přístřeškem, dětská prolézačka a ohniště. Samotný dům je postaven z kvalitních materiálů v náročném stylu s luxusním vybavením. U domu je zastřešené garážové stání pro 2 auta a srubovým domkem kde je umístěna sauna. Dům je vhodný pro náročnou klientelu s malými dětmi. Výborná dopravní dostupnost a vybavenost. Více na emailu rohan@kentoyamotors.cz.
zobrazit celý popis
Buy atypical family house 6 plus KK with a garage, located in a quiet location on a dead end street surrounded on two sides by tall trees deep. Garden House is directly linked to the forest, which ensures privacy, tranquility and relaxation. The total land area is 3,100 m of which 2,000 m leased. On this land because of the forest can be built. On mature garden is located roofed, heated large...
Buy atypical family house 6 plus KK with a garage, located in a quiet location on a dead end street surrounded on two sides by tall trees deep. Garden House is directly linked to the forest, which ensures privacy, tranquility and relaxation. The total land area is 3,100 m of which 2,000 m leased. On this land because of the forest can be built. On mature garden is located roofed, heated large swimming pool 10 x 5 meters with paddling pool, massage tryskama and counter with a depth of 1.5 metru.Dále are located two garden houses with shelter, monkey bars and a fireplace. The house is built of quality materials in demanding style with luxurious amenities. The house is roofed garage for 2 cars and cobwork cottage where there is a sauna. The house is suitable for demanding clients with small children. Excellent transport links and amenities. More on email rohan@kentoyamotors.cz.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
385982
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
3.000 m²
cena:
13.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více