Prodej nebytového prostoru 1.800 m² bez realitky

Mezibraní, Litoměřice, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

ŽELEZNIČNÍ TUNEL
Tunel byl vyřazen z provozu v roce 1957 a přeměněn na skladiště ovoce a zeleniny, které zde až do počátku devadesátých let využíval státní podnik Zelenina Terezín. Prostor byl upraven ke skladování a výrobě kysaného zelí. Svršek železniční trati byl odstraněn, v ose tunelu byla položena kanalizace a podlaha tunelu byla upravena litým asfaltem....
ŽELEZNIČNÍ TUNEL
Tunel byl vyřazen z provozu v roce 1957 a přeměněn na skladiště ovoce a zeleniny, které zde až do počátku devadesátých let využíval státní podnik Zelenina Terezín. Prostor byl upraven ke skladování a výrobě kysaného zelí. Svršek železniční trati byl odstraněn, v ose tunelu byla položena kanalizace a podlaha tunelu byla upravena litým asfaltem. Celým tunelem prochází rovněž vodovodní potrubí a elektroinstalace pro účely provozu. Stěny tunelu byly zpevněny torkretem s Kari výztuží.
Po roce 2000 byl prostor upraven na galerii . Po ukončení činnosti galerie, byl tunel využíván jako sklad vodovodních armatur.
Tunel je dlouhý 310 metrů, v klenbě je vysoký 6,2 metrů a široký je 7,5 metrů. V tunelu je celoročně konstantní teplota, která se pohybuje v rozmezí 8-10 °C .

Vybavení a inženýrské sítě:
Kanalizace
Elektrická energie 220/380
Vodovod
WC
Osvětlení celého prostoru
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.800 m²
cena:
9.840.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více