Prodej domu 2+1 bez realitky

Na Horáku, Louňovice, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/388714
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám starší RD 2+1, kotelna a veranda, podsklepený, po částečné rekonstrukci, spočívající v podříznutí a odizolování všech zdí. Velká půda vhodná pro úpravu půdního bydlení. Domek je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva. Pozemek 720 m2, vlastní studna, obecní vodovod a kanalizace, plynová přípojka, motorový proud. Na zahradě ovocné i okrasné...
Prodám starší RD 2+1, kotelna a veranda, podsklepený, po částečné rekonstrukci, spočívající v podříznutí a odizolování všech zdí. Velká půda vhodná pro úpravu půdního bydlení. Domek je vytápěn ústředním topením na tuhá paliva. Pozemek 720 m2, vlastní studna, obecní vodovod a kanalizace, plynová přípojka, motorový proud. Na zahradě ovocné i okrasné stromy, samostatná garáž. Nachází se v centru obce, 10 km od hranice Prahy. V obci je školka, hřiště, 3x restaurace (bohatý kulturní život). V okolí krásná příroda, cyklistické stezky, Voděradské Bučiny, Jevanské lesy, množství rybníků. Výborné spojení do Prahy (25 min. na Metro, PID jede každých 30 min.).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
388714
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
90 m²
cena:
2.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
G
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více