Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Podnikatelská, Praha - Běchovice

https://www.bezrealitky.cz/id/393925
Pronájem kanceláře 43 m² bez realitky, Podnikatelská, Praha - Běchovice, hlavní foto
Cena:
4.004 Kč + 3.025 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Akční cenová nabídka! Soubor dvou samostatných kanceláří o velikosti 20,4m² a 22,2m² ve druhém NP administrativní budovy v areálu na Praze 9 - Běchovicích. Nabízené služby v budově: vysokorychlostní internet, parkování, recepce, poštovní schránka, zřízení sídla firmy zdarma, zasedací a školící místnosti, WC, výtahy, jídelna, bezpečnostní služba. Pro...
Akční cenová nabídka! Soubor dvou samostatných kanceláří o velikosti 20,4m² a 22,2m² ve druhém NP administrativní budovy v areálu na Praze 9 - Běchovicích. Nabízené služby v budově: vysokorychlostní internet, parkování, recepce, poštovní schránka, zřízení sídla firmy zdarma, zasedací a školící místnosti, WC, výtahy, jídelna, bezpečnostní služba. Pro podrobné info a prohlídky nás prosím kontaktujte.
Jako přímí vlastníci budov dále nabízíme k pronájmu za zvýhodněnou cenu kancelářské prostory o velikosti od 20m² až 33m² až po soubor více kanceláří. K tomu nabízíme další možnosti - pronájem skladových prostor, menších dílen nebo výrobních prostor.
Průkaz energetické náročnosti budovy k nahlédnutí v kanceláři.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
393925
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
43 m²
cena:
4.004 Kč
poplatky:
3.025 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více