Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Na žertvách, Praha - Libeň

https://www.bezrealitky.cz/id/393941
Pronájem kanceláře 21 m² bez realitky, Na žertvách, Praha - Libeň, hlavní foto
Cena:
6.690 Kč + 1.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 606 947 653

Popis inzerátu

Reprezentativní kancelář s klimatizací u metra B Palmovka - bez provize.

Reprezentativní kancelář ve zrekonstruované kancelářské budově, metro Palmovka - BEZ PROVIZE. Kancelář 20,9 m² ve 3. patře kancelářské budovy přímo na metru Palmovka. Individuálně řízené topení a klimatizace. K dispozici kuchyňka a sociální zařízení, vše společné pro 4 kanceláře....
Reprezentativní kancelář s klimatizací u metra B Palmovka - bez provize.

Reprezentativní kancelář ve zrekonstruované kancelářské budově, metro Palmovka - BEZ PROVIZE. Kancelář 20,9 m² ve 3. patře kancelářské budovy přímo na metru Palmovka. Individuálně řízené topení a klimatizace. K dispozici kuchyňka a sociální zařízení, vše společné pro 4 kanceláře. Prostory mají bezpečnostní dveře, elektronické zabezpečení s hlášením na mobilní telefon. Poplatky zahrnují úklid společných prostor, sběr odpadu, čištění chodbiček na příslušném patře, úklid společného sociálního zařízení včetně doplňování toaletního papíru a papírových ručníků, běžné opravy v domě a zálohy na elektřinu a vodu. Spotřeba elektřiny a vody je zúčtována podle skutečné spotřeby na roční bázi. Možnost zdarma vybavení kancelářským nábytkem. Do kanceláře je zaveden telefon a VDSL internet.

Výborné dopravní spojení - MHD, dopravní okruh, parkování před domem, na blízkém placeném parkovišti nebo je k dispozici k pronájmu garážové stání. Možnost pronájmu dalších kanceláří v budově (s vlastním WC a koupelnou, s klimatizací nebo celek čtyř kanceláří pod vlastním uzavřením). Jednání přímo s majitelem, provizi neplatíte.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
393941
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
21 m²
cena:
6.690 Kč
poplatky:
1.500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 606 947 653
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více