Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/394257
Pronájem bytu 1+kk, 55 m² bez realitky, Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj, hlavní foto
Cena:
14.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Název
CREAM Real Estate, s.r.o
Majitel
Aleš Plachý
E-Mail
obchod@creamre.cz
Telefon
+420 573 776 333

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízíme možnost moderního bydlení v luxusních loftových apartmánech multifunkční budovy max32 v industriálním srdci Zlína (orientace sever nebo jih). Vybavené lofty jsou určeny pro bydlení 1 až 2 osob. Celá budova prošla kompletní rekonstrukcí včetně osazení novými okny s izolačním trojsklem. Byty jsou vybaveny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací,...
Nabízíme možnost moderního bydlení v luxusních loftových apartmánech multifunkční budovy max32 v industriálním srdci Zlína (orientace sever nebo jih). Vybavené lofty jsou určeny pro bydlení 1 až 2 osob. Celá budova prošla kompletní rekonstrukcí včetně osazení novými okny s izolačním trojsklem. Byty jsou vybaveny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací, všechny jednotky jsou zabezpečeny detektory kouře a sprinklery. Vstup do objektu vede přes recepci 365/24/7.
K dispozici je bezbariérový přístup, 2 osobní výtahy + nákladní výtah. Přístup dále zabezpečen čipovými kartami, střežen bezpečnostním kamerovým systémem. Přízemí bytové jednotky je vybaveno kuchyňským koutem se spotřebiči, prostorem pro jídelnu a obývací pokoj, dále koupelnou, záchodem, nechybí vestavěné skříně. V patře bytu se nachází ložnice, pracovní stůl a další vestavěná skříň. Světlá výška bytu dosahuje 4.2 m. Uživatelé mohou využít vysokorychlostní připojení k internetu. Vybudována je kolárna a v plánu příprav jsou sklepní jednotky.
Přímo v budově poskytuje služby pošta, banka (včetně bankomatu), pojišťovna, pekárna, wellness, fitness, kadeřnictví a další. Zastávka MHD je rovnou u budovy max32. Autobusové a vlakové nádraží se nachází v příjemné pěší dostupnost cca 5 minut. Za zábavou můžete vyrazit do okolních barů, restaurací, kaváren. Výhodou max32 je dostatek krytých i nekrytých parkovacích míst v centru města.
V případě zájmu rádi sjednáme formu sníženého investičního pronájmu ve výši 8 900 Kč po dobu 60 měsíců (se vstupním vkladem 40 000 Kč a následným odkupem za garantovanou zůstatkovou cenu 1 599 000 Kč bez DPH). Při odkupu bytu získá vlastník podíl na společných částech budovy a zastavěném pozemku. Standardní nájemné při ročním pronájmu činí 10 400 Kč. max32 může být i vaše lepší adresa! Více informací najdete na webových stránkách projektu.

Cena vč. DPH bez energií, pronajímáno přímo od majitele nemovitosti.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
394257
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
55 m²
cena:
14.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
energetická třída:
B
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Název
CREAM Real Estate, s.r.o
Majitel
Aleš Plachý
E-Mail
obchod@creamre.cz
Telefon
+420 573 776 333

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více