Pronájem bytu 1+kk bez realitky

Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj

15.900 Kč

Popis

Loftový byt s ROHOVOU DISPOZICÍ, umístění 7. , 8. nebo 9. patro (4 jednotky), orientace na východ, celková plocha 55 m², vestavěné patro s ložnicí.

Nabízíme možnost moderního bydlení ve stylových loftových apartmánech v naší budově max32 umístěné v industriálním srdci Zlína.
Přízemí loftu je vybaveno kuchyňským koutem se spotřebiči, prostorem pro jídelnu a obývací pokoj, dále koupelnou, záchodem, nechybí vestavěné skříně. Ve vestavěném patře bytu se nachází ložnice, pracovní stůl a další vestavěná skříň. Světlá výška bytu dosahuje 4,2 m. Uživatelé mohou využít vysokorychlostní připojení k internetu. Bytové jednotky jsou navíc zaopatřeny elektricky stahovatelnými roletami, klimatizací a jsou zabezpečeny detektory kouře a sprinklery.

Vstup do budovy vede přes atraktivní recepci s nepřetržitým provozem 365/24/7. Přístup je zabezpečen čipovými kartami, střeženo bezpečnostním kamerovým systémem. K dispozici je bezbariérový přístup, 2 osobní výtahy a 1 nákladní výtah. Vybudována je kolárna a v plánu příprav jsou sklepní jednotky.

V objektu sídlí pošta, banka, pojišťovna, pekárna, wellness a fitness, kadeřnictví a další. Zastávka MHD se nachází přímo před max32. Na autobusové a vlakové nádraží se dostanete za cca 5 minut. Za zábavou můžete vyrazit do okolních barů, restaurací, kaváren. K dispozici jsou krytá i nekrytá parkovací místa kousek od budovy. Výhodou umístění max32 je dostatek krytých i nekrytých parkovacích míst v centru města.

V případě zájmu rádi sjednáme formu sníženého investičního pronájmu ve výši 12 900 Kč po dobu 60 měsíců (se vstupním vkladem 120 000 Kč a následným odkupem za garantovanou zůstatkovou cenu 4 990 000 Kč bez DPH).
Při odkupu bytu získá vlastník podíl na společných částech budovy a zastavěném pozemku. Kauce v případě investičního pronájmu bude požadována ve výši 25 800 Kč.

max32 může být i vaše lepší adresa! Více informací najdete na webových stránkách: max32.cz
Virtuální prohlídka: https://roundme.com/tour/234315/edit/669925/

Parametry

Číslo inzerátu: 394257
Dispozice: 1+kk
Plocha: 55 m²
Cena: 15.900 Kč
Vratná kauce: 31.800 Kč
Město: Zlín
Typ vlastnictví: Ostatní
Typ budovy: Nízkoenergetický
PENB: C
Vybavení: Částečně Chci slevu na nákup nábytku/doplňků
Podlaží: 8
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 132

Aktivních inzerátů
bez provize

37 569

Realizovaných obchodů
tento rok

2 166 376 993 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.