Pronájem kanceláře 1+1 bez realitky

Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/394274
Pronájem kanceláře 57 m² bez realitky, Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj, hlavní foto
Cena:
12.010 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Středně velká reprezentativní kancelář pro menší firmu s prostorem pro 7 - 10 osob a možností zřízení malé jednací místnosti i vybudování kuchyňky. Kanceláře nabízíme ve dvou variantách - BASIC určený k dokončení podle potřeb nájemníka a STANDARD kompletně určený k nastěhování.Centrum města Zlína s vysokou frekvencí obyvatel. Bezbariérový přístup...
Středně velká reprezentativní kancelář pro menší firmu s prostorem pro 7 - 10 osob a možností zřízení malé jednací místnosti i vybudování kuchyňky. Kanceláře nabízíme ve dvou variantách - BASIC určený k dokončení podle potřeb nájemníka a STANDARD kompletně určený k nastěhování.Centrum města Zlína s vysokou frekvencí obyvatel. Bezbariérový přístup přímo z ulice. Světlá výška kanceláří 4,2 m v celé ploše patra. MHD přímo před objektem, autobusové a vlakové nádraží do 5 minut pěšky. Kamerový systém, bezpečnostní služba, recepce. Skladové prostory v podzemním podlaží. Dostatek krytých i nekrytých parkovacích ploch. V budově sídlo krajské pobočky České pošty Zlín.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
394274
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
1+1
plocha:
57 m²
cena:
12.010 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
energetická třída:
A
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaží:
5
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více