Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky

Slapy nad Vltavou, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/394754
Prodej rekreačního objektu 130 m² bez realitky, Slapy nad Vltavou, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
2.750.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji vesnickou chalupu k rekreaci, možné i k celoročnímu obývání, v obci Slapy ve známé rekreační oblasti u Slapské přehrady v okrese Praha západ. Chalupa je umístěna v horní části obce, podél příjezdové komunikace do obce od Prahy. Jedná se o přízemní dům, jehož stáří je cca 130 let. Dům má obytnou část a vestavěnou garáž. Před domem do...
Nabízím k prodeji vesnickou chalupu k rekreaci, možné i k celoročnímu obývání, v obci Slapy ve známé rekreační oblasti u Slapské přehrady v okrese Praha západ. Chalupa je umístěna v horní části obce, podél příjezdové komunikace do obce od Prahy. Jedná se o přízemní dům, jehož stáří je cca 130 let. Dům má obytnou část a vestavěnou garáž. Před domem do dvora je přistavěna prosklená vstupní veranda a prádelna se samostatným vstupem. Zastavěná plocha včetně nádvoří je 573 m2. V dvorní části před domem je postavena rozsáhlejší stavba dílny se skladem. V obytné části domu se nachází veranda, kuchyně, spižírna a dva pokoje. Vytápění domu je lokální na tuhé palivo. Je zaveden elektrický proud 220/380. V kuchyni je sporák na tuhé palivo a dřez se studenou vodou. V prádelně mimo dům je splachovací WC. Svislé konstrukce domu jsou kamenné o tl. 70 cm, stropy jsou rovné povalové s hliněnou omítkou. Střecha je sedlová se střešní krytinou z bobrovek. Dům je možné zrekonstruovat a v půdním prostoru vybudovat další obytné místnosti. Dům je napojen na vlastní vrtanou studnu a na obecní kanalizaci. Třída energetické náročnosti je G - mimořádně nehospodárná. Dominantou této nemovitosti je velká udržovaná zahrada s ovocnými stromy (1 679 m2). Zahrada je na mírném jižním svahu v intraviliánu obce, kde lze postavit další rodinný dům. Na zahradu lze vjet samostatnými vraty v uličním plotě u kterých je nová el. kaplička 220/380 V. Obecní vodovod a kanalizace vede přes zahradu. V obci je základní vybavenost, tj. prodejna potravin a několik restaurací. Spojení s Prahou, která je od obce vzdálena cca 33 km, je zajištěno autobusovou dopravou MHD (PID).
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
394754
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
2+kk
plocha:
130 m²
cena:
2.750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více