Prodej domu 4+1 bez realitky

Světí, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/395068
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jde o rozestavěný nezkolaudovaný dům před dokončením, částečně uvnitř omítnut, el. instalace v hliníku. dispozice - v 1. podlaží se nachází 2 obytné místnosti a kuchyň s výhledem na zahradu za domem (možno vybudovat francouzské okno) s přílsušenstvím (koupelna, wc, spíž), ve 2. podlaží se nacházejí 2 obytné místnosti a příslušenství (WC, koupelna) s...
Jde o rozestavěný nezkolaudovaný dům před dokončením, částečně uvnitř omítnut, el. instalace v hliníku. dispozice - v 1. podlaží se nachází 2 obytné místnosti a kuchyň s výhledem na zahradu za domem (možno vybudovat francouzské okno) s přílsušenstvím (koupelna, wc, spíž), ve 2. podlaží se nacházejí 2 obytné místnosti a příslušenství (WC, koupelna) s balkonem a velká půda s možností vestavby a přeměny na dvougenerační bydlení. U domu je prostorná garáž s novou střechou a dílnou. Dům je plně podsklepen, zavedena el., plyn, voda, možnost napojení na vlastní studnu. V obci není kanalizace, u domu je čistička připravená na zapojení. V domě je třeba částečně dodělat omítky, podlahové krytiny a instalace vody a topení. Je nutná oprava střechy, oprava oken. U domu je rovinatá velká zahrada s jabloněmi, ořechy a řadou rybízových keřů, vzhledem k celkové velikosti pozemku (2870 m2) s možností rozdělení na dvě parcely.
Tel. kontakt: 602 328 862
Video s interiérem domu je zde: https://youtu.be/96H1O5MVWRI
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
395068
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
220 m²
cena:
2.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více