Pronájem kanceláře Ostatní bez realitky

Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/395094
Pronájem kanceláře 41 m² bez realitky, Jana Antonína Bati, Zlín, Zlínský kraj, hlavní foto
Cena:
9.500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Menší účelně zařízená kancelář připravená k nastěhování. Obsahuje vložené patro umožňující efektivně využívat celkovou plochu - lze zde zřídit např. malou zasedací místnost. Dispozice prostoru nabízí zřízení kuchyňského koutu a samostatného sociálního zázemí. Tato kancelář je nabízena v provedení EXCLUSIVE. Tato kancelář umožňuje jako BONUS NAVÍC...
Menší účelně zařízená kancelář připravená k nastěhování. Obsahuje vložené patro umožňující efektivně využívat celkovou plochu - lze zde zřídit např. malou zasedací místnost. Dispozice prostoru nabízí zřízení kuchyňského koutu a samostatného sociálního zázemí. Tato kancelář je nabízena v provedení EXCLUSIVE. Tato kancelář umožňuje jako BONUS NAVÍC změnit prostory na ubytovací jednotku. Je nabízená za zvýhodněnou cenu za m² celkové plochy a spotřeba tepla v ceně nájmu po dobu 1 roku. Centrum města Zlína s vysokou frekvencí obyvatel. Bezbariérový přístup přímo z ulice. Světlá výška kanceláří 4,2 m v celé ploše patra. MHD přímo před objektem, autobusové a vlakové nádraží do 5 minut pěšky. Kamerový systém, bezpečnostní služba, recepce. Skladové prostory v podzemním podlaží. Dostatek krytých i nekrytých parkovacích ploch. V budově sídlo krajské pobočky České pošty Zlín.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
395094
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
41 m²
cena:
9.500 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
Částečně
podlaží:
7
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více