Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Heršpická, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/395256
Pronájem nebytového prostoru 944 m² bez realitky, Heršpická, Brno - Štýřice, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
118.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Rozsáhlý komplex skladových a kancelářských budov je situovaný poblíž sjezdu z dálnice D1 (1500 m) v obchodně-průmyslové zóně s bytovou výstavbou za komplexem. Nabízí kryté parkování pro přibližně 40 vozidel a dalších 100 vyhrazených parkovacích stání. Zásobování je možné ze dvou stran budovy. Vysoká nosnost podlah umožňuje i náročnější skladování....
Rozsáhlý komplex skladových a kancelářských budov je situovaný poblíž sjezdu z dálnice D1 (1500 m) v obchodně-průmyslové zóně s bytovou výstavbou za komplexem. Nabízí kryté parkování pro přibližně 40 vozidel a dalších 100 vyhrazených parkovacích stání. Zásobování je možné ze dvou stran budovy. Vysoká nosnost podlah umožňuje i náročnější skladování. Hlavní tiskárenská klenutá hala s ochozy se nabízí pro využití jako nákupní galerie. Budovu lemuje příjezdová komunikace, která umožňuje pohodlné přiblížení se ke kterékoliv části objektu autem. V objektu se nachází dostatečné množství kancelářských prostor. Výhody - u sjezdu z dálnice, atraktivní lokalita, snadná dopravní dostupnost, velký pohyb lidí, nejbližší MHD 50 m, vlakové nádraží 10 minut pěšky vyhrazené parkování, možnost zásobování.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
395256
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
944 m²
cena:
118.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více