Prodej domu 4+1 bez realitky

Oblouková, Stará Huť, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/395301
Prodej domu 180 m² bez realitky, Oblouková, Stará Huť, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
6.900.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji zděný,nízkoenergetický rodinný dům s terasou, moc hezký vybavený kvalitními materiály a zařizovacími předměty S minimálními náklady na provoz a vytápěné (asi 2500 KČ) naprosto bezúdržbovým tepelným čerpadlem. Dům je výborně dispozičně řešený: v přízemí je velký obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, kuchyň s veškerými...
Nabízím k prodeji zděný,nízkoenergetický rodinný dům s terasou, moc hezký vybavený kvalitními materiály a zařizovacími předměty S minimálními náklady na provoz a vytápěné (asi 2500 KČ) naprosto bezúdržbovým tepelným čerpadlem. Dům je výborně dispozičně řešený: v přízemí je velký obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, kuchyň s veškerými vestavěnými spotřebiči, v přízemí je také další hala s WC a sprcha Podlahové topení. V patře jsou 3 pokoje, koupelna s WC a sprcha . Podlahové topení. Dům úplně vybaven ( kuchyňská linka, kuchyně je dělána na míru a je plně vybavena vč. lednice s mrazákem, sporáku s digestoří do komína a myčky na nádobí. rohová souprava, velká skříň , souprava nábytku pro ložnice) Garáž pro 1 auto,velký pozemek 890 m2, celková plocha doma 180 m2. Možnost dostavby. Dům jež disponuje EZS, je napojen na místní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn je v kapličce na hranici pozemku.Vytápění zajištěno kvalitním elektrickým kotlem,tepelná čerpadla země/voda , internet. Lokalita výstavby se nachází od centra Prahy asi 30 min.,do okrajových částí Prahy je vzdálenost cca. 20 km. Je zde dobré vlakové a autobudové spojení a veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti lesa.Zateplení domu splnilo podmínky pro dotaci z programu Zelená úsporám.. Elektřina 220 V i 400 V. Prosím REALITNÍ AGENTY nereagovat!!!
zobrazit celý popis
Offer for sale brick house with a terrace, very nice furnished with quality materials and furnishings at a minimal cost of operation and absolutely maintenance-fired heat pump. The house is well designed layout: the ground floor is a large living room with terrace and garden, kitchen with all appliances, downstairs is also another hall with toilet and shower floor heating. Upstairs are three...
Offer for sale brick house with a terrace, very nice furnished with quality materials and furnishings at a minimal cost of operation and absolutely maintenance-fired heat pump. The house is well designed layout: the ground floor is a large living room with terrace and garden, kitchen with all appliances, downstairs is also another hall with toilet and shower floor heating. Upstairs are three bedrooms, bathroom with toilet and shower. Underfloor heating. The house fully equipped (kitchen, the kitchen is made-to-measure and is fully equipped incl. Fridge freezer, cooker with extractor hood to the chimney and dishwashers. Corner set, a large wardrobe, a suite of bedroom furniture) Garage for 1 car, large plot 890 m2, total area of ​​180 m2 at home. Possibility of completion. The house that has intrusion detection, is connected to the local water supply, sewerage and electricity. Gas is in the chapel on the edge of pozemku.Vytápění ensure quality electric boilers, heat pumps, ground / water access. Construction site is located from Prague about 30 min.Je There are good train connections and autobudové and all amenities in close proximity to the house lesa.Zateplení fulfilled the conditions for subsidies from the Green Savings program .. Electricity 220 V and 400 V. Please estate agent react! !!
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
395301
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
180 m²
cena:
6.900.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více