Prodej domu 4+1 bez realitky

Oblouková, Stará Huť, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/395301
Prodej domu 180 m² bez realitky, Oblouková, Stará Huť, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
6.498.888 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu


SLEVA!!!! Dřiv 6 900 000 KČ
Nabízím k prodeji zděný,nízkoenergetický rodinný dům s terasou, moc hezký vybavený kvalitními materiály a zařizovacími předměty S minimálními náklady na provoz a vytápěné (asi 2300 KČ pro 4 osoby) naprosto bezúdržbovým tepelným čerpadlem. Dům je výborně dispozičně řešený: v přízemí je velký obývací pokoj se vstupem na...

SLEVA!!!! Dřiv 6 900 000 KČ
Nabízím k prodeji zděný,nízkoenergetický rodinný dům s terasou, moc hezký vybavený kvalitními materiály a zařizovacími předměty S minimálními náklady na provoz a vytápěné (asi 2300 KČ pro 4 osoby) naprosto bezúdržbovým tepelným čerpadlem. Dům je výborně dispozičně řešený: v přízemí je velký obývací pokoj se vstupem na terasu a zahradu, kuchyň s veškerými vestavěnými spotřebiči, v přízemí je také další hala s WC a sprcha ,sklep.Podlahové topení. V patře jsou 3 pokoje, 2 šatny, koupelna s WC a sprcha . Podlahové topení. Dům úplně vybaven ( kuchyňská linka, kuchyně je dělána na míru a je plně vybavena vč. lednice s mrazákem, sporáku s digestoří do komína a myčky na nádobí. rohová souprava, velká skříň , souprava nábytku pro ložnice) Garáž pro 1 auto,velký pozemek 890 m2, celková plocha doma 180 m2. Možnost dostavby. Dům jež disponuje EZS, je napojen na místní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Plyn je v kapličce na hranici pozemku.Vytápění zajištěno kvalitním elektrickým kotlem,tepelná čerpadla země/voda , internet. Lokalita výstavby se nachází od centra Prahy asi 30 min.,do okrajových částí Prahy je vzdálenost cca. 20 km, asi15 min. Je zde dobré vlakové a autobudové spojení a veškerá občanská vybavenost, v těsné blízkosti lesa.Zateplení domu splnilo podmínky pro dotaci z programu Zelená úsporám.. Elektřina 220 V i 400 V.

V případě Vašeho zájmu pište : na prodej starapraha@post.cz
Volejte na 777151840
Prosím REALITNÍ AGENTY nereagovat!!!
zobrazit celý popis
I sell urgent. Who does the best reasonable offer
I offer for sale a brick, low-energy family house with a terrace, very nice equipped with quality materials and equipment At minimum cost of operation and heated (about 2500 Kc) absolutely maintenance-free heat pump. The house is well designed: on the ground floor there is a large living room with entrance to the terrace and garden, kitchen with...
I sell urgent. Who does the best reasonable offer
I offer for sale a brick, low-energy family house with a terrace, very nice equipped with quality materials and equipment At minimum cost of operation and heated (about 2500 Kc) absolutely maintenance-free heat pump. The house is well designed: on the ground floor there is a large living room with entrance to the terrace and garden, kitchen with all appliances, on the ground floor there is another hall with toilet and shower Floor heating. Upstairs there are 3 bedrooms, bathroom with toilet and shower. Underfloor heating. The house is fully equipped (kitchen unit, kitchen is made to measure and is fully equipped, including refrigerator with freezer, stove with chimney hood and dishwasher corner kit, large cupboard, bedroom furniture set) Garage for 1 car, large plot 890 m2, total area 180 m2. Possibility of completion. A house with an EZS is connected to local water supply, sewerage and electricity. The gas is in the chapel on the border of the plot. Heating is ensured by a quality electric boiler, heat pumps earth / water, internet. The location of the building is about 30 minutes from the center of Prague, the distance to the marginal parts of Prague is approx. 20 km. There is a good train and autobud connection and all civic amenities in the vicinity of the forest. The insulation of the house fulfilled the conditions for subsidy from the Green Savings program .. Electricity 220 V i 400 V. Please REALITY AGENTS do not respond !!!
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
395301
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
180 m²
cena:
6.498.888 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
B
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více