Prodej garáže bez realitky

Hladíkova, Třebíč, Kraj Vysočina

https://www.bezrealitky.cz/id/396065
Rezervováno
Prodej garáže 21 m² bez realitky, Hladíkova, Třebíč, Kraj Vysočina, hlavní foto
Cena:
250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám garáž (k. ú. Třebíč [769738], p. č. st. 4211) ve velmi dobrém technickém stavu, po úplné rekonstrukci vstupních dveří a vnitřní renovaci zdí. Garáž je zabezpečena se dvěma zámky a situována přímo naproti pouličnímu osvětlení s přímým přístupem ze silnice. Vnitřní rozměry garáže jsou v=2,3m; š=2,8m; š s výklenkem=2,95m; d=6m. Vstupní dveře mají...
Prodám garáž (k. ú. Třebíč [769738], p. č. st. 4211) ve velmi dobrém technickém stavu, po úplné rekonstrukci vstupních dveří a vnitřní renovaci zdí. Garáž je zabezpečena se dvěma zámky a situována přímo naproti pouličnímu osvětlení s přímým přístupem ze silnice. Vnitřní rozměry garáže jsou v=2,3m; š=2,8m; š s výklenkem=2,95m; d=6m. Vstupní dveře mají rozměr v=1,9m; š=2,2m. Garáž je cihlová, suchá, s betonovou podlahou a nátěrem, připojená k el. síti 220 V. Střecha garáže je pokryta asfaltovou lepenkou.

Cena k jednání!

Kontakt: garaz.hladikova.trebic@gmail.com
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
396065
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
21 m²
cena:
250.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více