Prodej bytu 4+1 bez realitky

U Lužického semináře, Praha - Malá Strana

https://www.bezrealitky.cz/id/398098
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
michael.gregor@iol.cz

Popis inzerátu

Prodej jedinečného bytu s mimořádnou dispozicí na Malé Straně - Praha 1

Byt je vybudován spojením bytů a totální rekonstrukcí a dostavbou 1. patra bytového domu - vstupní hala, lodžie, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, pracovna, ložnice se šatnou, pokoj pro hosta, 2x koupelna, technická místnost, komora a chodby. Příprava po stavební povolení přes 2 roky, realizace...
Prodej jedinečného bytu s mimořádnou dispozicí na Malé Straně - Praha 1

Byt je vybudován spojením bytů a totální rekonstrukcí a dostavbou 1. patra bytového domu - vstupní hala, lodžie, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, pracovna, ložnice se šatnou, pokoj pro hosta, 2x koupelna, technická místnost, komora a chodby. Příprava po stavební povolení přes 2 roky, realizace 13 měsíců, užívaný od r. 2008. Vlastník není povinen předložit a předat průkaz energetické náročnosti budovy při prodeji nebo pronájmu. K dispozici uzavřená zahrada 274 m2, kterou lze od obce - Městská část Praha 1 koupit. Parkování bez problému u domu či v podzemních garáží Rudolfinům v pěším dosahu.

Měsíční náklad na byt = 3.700,- Kč (fond oprav) + služby (vodné/stočné, úklid domu, osvětlení domu a komunální odpad) - 1.000,- Kč + energie byt (plyn a elektřina) 4.500,- Kč.

Byt je na vysoké technické úrovni - ekonomický kondenzační kotel VIESSMANN, čtyř zónová klimatizace, zabezpečovací zařízení připojené na velín a další bezpečnostní prvky ve vysokém stupni ochrany majetku a osob, lan síť a další rozvody. Interiér navržen a veškerý nábytek vyroben na zakázku, sezení a ložnice od prvotřídních výrobců - ROLF BENZ, COR a Hästens, hedvábné koberce, záclony a závěsy, podlaha jihoamerické tropické dřevo cabreuva v kombinaci s černou žulou z Jižní Afriky. Kuchyně s varným ostrovem na zakázku v hliníkovém provedení a vybavena varnou technologii Gaggenau. Interiéry zdobeny asijskými starožitnými originály nebo kopiemi.

Případné nabídky laskavě směřujte výhradně na uvedenou e-mailovou adresu. Se zprostředkovateli a realitními kancelářemi nebude jednáno. Zájemce jedná výhradně s majitelem (skutečnost ověřená provozovatelem těchto stránek), který garantuje naprostou diskrétnost. Nebyl a nebude udělen souhlas ke zprostředkování tohoto prodeje - jde o exklusivní nabídku.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
398098
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
192 m²
cena:
36.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

E-Mail
michael.gregor@iol.cz
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více