Prodej bytu 4+1 bez realitky

U Lužického semináře, Praha - Malá Strana

999 Kč

Popis

Prodej jedinečného slunného bytu s mimořádnou dispozicí na Malé Straně - Praha 1 - nedaleko od Karlova mostu.

PRODEJNÍ CENA BUDE SDĚLENA SERIOZNÍM ZÁJEMCŮM

KONTAKT: michael.gregor@iol.cz

REALITNÍ KANCELÁŘE POUZE S KONKRÉTNÍM ZÁJEMCEM

Byt je vybudován spojením bytů a totální rekonstrukcí a dostavbou 1. patra bytového domu - vstupní hala, lodžie, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, pracovna, ložnice se šatnou, pokoj pro hosta, 2 x koupelna, technická místnost, komora a chodby. Kolaudován 27.6.2007 - užívaný od roku 2008. K dispozici uzavřená udržovaná zahrada 274 m2.

MENŠÍ STAVEBNÍ ÚPRAVOU LZE DISPOZICI ZMĚNIT NA: vstupní hala, lodžie, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, 2x dětský pokoj, ložnice rodičů se šatnou, 2 x koupelna, technická místnost, komora a chodby.

Dům je tvořen 6 bytovými jednotkami a nabízený byt tvoří 29,539% podílu na společenství.

Měsíční náklad na byt = 3.700,- Kč (fond oprav) + služby (vodné/stočné, úklid domu, osvětlení domu a komunální odpad) - 1.000,- Kč + energie byt (plyn a elektřina) 4.500,- Kč.

Byt je na vysoké technické úrovni - ekonomický kondenzační kotel VIESSMANN, čtyř zónová klimatizace, zabezpečovací zařízení připojené na bezpečnostní velín a další bezpečnostní prvky ve vysokém stupni ochrany majetku a osob. Lan síť a další rozvody. Interiér navržen a veškerý nábytek vyroben na zakázku, sezení a ložnice od prvotřídních výrobců - ROLF BENZ, COR a Hästens, hedvábné koberce, záclony a závěsy, podlaha jihoamerické tropické dřevo cabreuva v kombinaci s černou žulou z Jižní Afriky. Kuchyně s varným ostrovem na zakázku v hliníkovém provedení a vybavena varnou technologii Gaggenau. Interiéry zdobeny asijskými starožitnými originály nebo kopiemi.

Část vybavení jako součást ceny, v pojistné (pořizovací) ceně 4.500.000,- Kč - individuálně architektem navržené a zakázkově vyrobené bytové stěny, individuálně navržená a na zakázku vyrobená kuchyně s technologii Gaggenau, šatna, koupelnový nábytek, surové šlechtěné hedvábné záclony a závěsy od Jim Thompson a další.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 398098
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 4+1
Plocha 188 m²
Cena: 999 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Malá Strana
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 847

Aktivních inzerátů
bez provize

9 368

Realizovaných obchodů
tento rok

449 987 081 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.