Pronájem nebytového prostoru 87 m² bez realitky

T. G. Masaryka, Kladno, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme skvělé místo pro Váš nový obchod. Komerční prostory v centru Kladna o výměře 87 m2 jsou vhodné pro obchodní jednotky různého zaměření.
Jedná se o podsklepenou nemovitost v řadové zástavbě se čtyřmi nadzemními podlažími, která se nachází v lokalitě pěší zóny hlavní komerční tepny v centru města. Budova svou lukrativní polohou vybízí ke...
Nabízíme skvělé místo pro Váš nový obchod. Komerční prostory v centru Kladna o výměře 87 m2 jsou vhodné pro obchodní jednotky různého zaměření.
Jedná se o podsklepenou nemovitost v řadové zástavbě se čtyřmi nadzemními podlažími, která se nachází v lokalitě pěší zóny hlavní komerční tepny v centru města. Budova svou lukrativní polohou vybízí ke komerčnímu využití.
První nadzemní podlaží disponuje prostorem ideálním právě pro obchodní jednotky a to díky velkým výlohám. Ve druhém a třetím nadzemním podlaží se nachází prostorné byty, které lze rozdělit na menší bytové jednotky, nebo také využít jako kancelářské prostory. Čtvrté nadzemní podlaží je ideální pro vybudování bytu a propojení se stávající bytovou jednotkou, která disponuje krásným výhledem na město.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
87 m²
cena:
41.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více