Prodej domu 690 m² bez realitky

ZatímBezKolaudace, Týn u Třebíče, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nadstandardní třípodlažní dvojdům ( 3x 230m2 ) s 5ti garážemi, s parkovištěm pro 20 vozů a se zahradou ( 1.500 m2 ), v klidné okrajové části města zvané Záhumenice. Dům se nachází v zástavbě nových rodinných domů v tiché, slepé ulici podnikatelů, lékařů, právníků...

Novostavba je umístěna na mírně svažitém pozemku asi 500m od náměstí. Byla navržena...
Nadstandardní třípodlažní dvojdům ( 3x 230m2 ) s 5ti garážemi, s parkovištěm pro 20 vozů a se zahradou ( 1.500 m2 ), v klidné okrajové části města zvané Záhumenice. Dům se nachází v zástavbě nových rodinných domů v tiché, slepé ulici podnikatelů, lékařů, právníků...

Novostavba je umístěna na mírně svažitém pozemku asi 500m od náměstí. Byla navržena pro dvě rodiny s vlastní firmou a firemním zázemím - s velkým parkovištěm klientů, 5ti garážemi a excelentní zahradou s jezírkem na koupání.

Objekt je postaven z nejkvalitnějších termoizolačních materiálů, (termoizolační maltou a termo omítkami). V přízemí jsou dokončeny prostory pro umístění firemního managementu, ordinace, lékárny, makléřských a právních nebo pojišťovacích kanceláří, školícího střediska nebo zázemí luxusního penzionu. V přízemí jde o halu 80m2 + 3 velké místnosti, koupelnu, dvě WC, serverovnu, technickou místnost a kotelnu.
Prostorné dubové schodiště vede do obytných částí domu.

Druhé podlaží nabízí vkusně vybavený luxusní byt 4+1 s krbem, s prostornou terasou, s velkou koupelnou a garáží v patře. Místnosti jsou s dubovými podlahami a španělskou dlažbou na prostorných chodbách, rozlehlá ložnice vede na 7m balkon zdobený obdobně jako terasa, zámeckými balustrádami. Nábytek je převážně z dubového masívu, s řezbou, s klasickým kováním a mramorem, jde o stylový dubový nábytek s historickou hodnotou.

Podkrovní prostory 3.podlaží jsou ponechány pro nového majitele k řešení prostorového členění a koncepci využití dle jeho vlastních představ, přívody elektřiny i vody jakož i odvod odpadních vod i schodiště je v podkroví vyřešeno, všech 9 oken podkroví je jako všech 44 oken domu osazeno mosaznými žaluziemi. Anténní systém pod střechou jakož i satelit je sveden do řady místností domu.

Za domem v rozích prostorné zahrady (na 5ti stavebních parcelách)
jsou dva zděné samostatné objekty pro garážování dalších čtyř osobních vozů nebo pro skladování firemních komodit, jedna dvojgaráž je i s podkrovním patrem a okny, dvojgaráže jsou bez dělících příček - lze se v nich s autem otočit, před domem a z boku domu je vlastní parkoviště z červené dlažby pro cca 20 vozů klientů. Objekt je od okolní zástavby oddělen železobetonovým plotem s mahagonovými latěmi, zdobený žlutou štípanou břidlicí a nabízí tak naprosté soukromí a estetický zážitek. Zadním východem ze zahrady lze zkratkou do vzdálenosti sta metrů navštěvovat krytou tenisovou halu s veškerým zázemím pro celoroční provoz. Zahrada je s automatickým skrápěcím systémem - po celé ploše parcely kolem domu je realizován rozvod vody a systém rotačních výsuvných roztřikovačů, hluboké kamenné jezírko s výkonnou fontánou a malým vodopádem, osázeno jehličnany a růžemi, zahradními svítidly. Dva kotle 22kW a 28 kW, vše v mědi, dřevěné 2/3 prosklené dýhované dveře, patinovaná mosaz kování, termoizolační omítky, kolem oken jsou stylové šambrány a pod okny zámecké vlnové fabiony. Malty i EPS zateplovací plášť, zimní provoz za 1/2 běžných spotřeb plynu, veškeré vnější dveře (čtvery) jsou bezpečnostní, garáž a kotelna mají dveře protipožární. Kolem domu je budován bezpečnostní kamerový systém se vzdálenou správou přes internet s NONSTOP monitorováním a s nočním infra přísvitem, dům je zabezpečen a střežen napojením na pult ochrany s výjezdem ochranky.

Nemovistost je nabízena i s převážnou částí historického nábytku, V odhadu znalce není cena 3.podlaží zahrnuta a činí tedy 0 Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
690 m²
cena:
1 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více