Pronájem nebytového prostoru 2+kk bez realitky

Liberec - Horní Růžodol, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/399249
Pronájem nebytového prostoru 70 m² bez realitky, Liberec - Horní Růžodol, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
3.000 Kč + 500 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím ke spolusdílení krásné prostory ve Starých Pekárnách. Nachází se přímo na tram. zastávce a je zde i bezproblémová možnost parkování. Jedná se o dvě místnosti, přičemž v jedné (sál cca 40m) se provozuje cvičení a to v ranních a večerních hodinách (v létě minimálně využívaný). Ve spodní místnosti se nachází nová šatna ve dřevě, sprchový kout...
Nabízím ke spolusdílení krásné prostory ve Starých Pekárnách. Nachází se přímo na tram. zastávce a je zde i bezproblémová možnost parkování. Jedná se o dvě místnosti, přičemž v jedné (sál cca 40m) se provozuje cvičení a to v ranních a večerních hodinách (v létě minimálně využívaný). Ve spodní místnosti se nachází nová šatna ve dřevě, sprchový kout s umyvadlem a recepce. Ideálně bych si představovala nějaký (foto)ateliér, hudební zkušebnu, masérské služby, kosmetika, příležitostné kancelářské služby, anebo možnost pronajmutí jiné cvičitelce pár hodin v týdnu (sál pro 10 lidí) apod. Cena spotřeb i nájmu dle dohody a využití -) záleží na počtu hodin. Prosím jen vážné zájemce (dlouhodobá spolupráce). Více info na 777 20 40 92 nebo na happyinfo@seznam.cz. Děkuji.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
399249
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
2+kk
plocha:
70 m²
cena:
3.000 Kč
poplatky:
500 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více