Prodej rekreačního objektu Ostatní bez realitky

Janov nad Nisou, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/399398
Prodej rekreačního objektu 570 m² bez realitky, Janov nad Nisou, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
2.150.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 024 371

Popis inzerátu

PENSION provozuschopný, 35 lůžek, včetně přistýlek. Nachází se na atraktivním místě - Malý Semering - v Jizer. horách, na katastru městečka Janov n. Nisou - cca 500 m od centra. Umístěním je vhodný také k trvalému bydlení. Asi 600 m od domu se nachází hojně navštěvované zimní středisko, kde je několik vleků, také pro začátečníky a děti a celkový servis pro...
PENSION provozuschopný, 35 lůžek, včetně přistýlek. Nachází se na atraktivním místě - Malý Semering - v Jizer. horách, na katastru městečka Janov n. Nisou - cca 500 m od centra. Umístěním je vhodný také k trvalému bydlení. Asi 600 m od domu se nachází hojně navštěvované zimní středisko, kde je několik vleků, také pro začátečníky a děti a celkový servis pro lyže, stravování atd. Středisko je v obci Hrabětice. Pension je vhodný zejmena pro rodinnou rekreaci, nebo lyžařské kurzy. Dům prošel v letech 1999 - 2000 rekonstrukcí, celkovým zateplením a výměnou oken za plastová, novou omýtkou, vnitřními úpravami, rozvody vody a el.energie. K objektu patří vlastní čistička odpadních vod, na vlastním pozemku a celkem 1212 m2. pozemků, včetně stavebních. Parkování pro ubytované je zajištěno na oploceném pozemku. Dům má vlastní pramenitou vodu. Vytápění je ústřední - krbová kamna s vložkou a pokoje mají elektrické přímotopy. Zateplení je velmi dobré, splňuje tehdy platné předpisy tepelných ztrát pro povolení el. přímotopů.

SKLEP - rozlehlý cca 140 m2. Skladovací prostory, místo pro pevná paliva, eventuelně kotel, velká nová vodní nádrž 8 m3 napájená z pramene, vodárna, 3 boilery na teplou vodu, chodba, schodiště.

1.NP - hlavní chodba, vlevo byt - ubytování - pro vedoucího, 2 místnosti, soc.zařízení, vana. Vpravo lokál s výčepem, kuchyní a zázemím, sprcha a WC pro personál, chodba na dvůr a do sklepa. Za lokálem je salonek. Z lokálu vedou dveře na terasu a k posezení u zastřešeného grilu.

PODKROVÍ - zde je 5 pokojů, každý se sprchou a WC, úložným prostorem a přistýlkami.

Majitel ukončil provoz pár let po dosažení důchodového věku. Objekt byl napojen na centrálu hlídací agentury, využíváno vždy po sezóně. Stavební odborník doporučuje za uvedenou cenu koupit. Vážnému zájemci (v případě zájmu) zařídíme odbornou pomoc s úvěrem a převodem na nového majitele. Pevná cena.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
399398
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
570 m²
cena:
2.150.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 777 024 371
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více