Prodej bytu 3+1 bez realitky

Táborská, Praha - Nusle

https://www.bezrealitky.cz/id/400910
Prodej bytu 3+1, 116 m² bez realitky, Táborská, Praha - Nusle, hlavní foto
Cena:
14.000.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Jedná se o byt v centru na Jungmannově náměstí 3+1 OV 116m2 Praha 1 - Staré město, Jungmannovo náměstí, 2.patro, výtah, vysoké stropy, starý secesní dům i byt v původním stavu, nutná celková rekonstrukce. Jedná se o vyjímečné místo Zlatý kříž - špalíček domů ve spodní straně Václavského náměstí - na Můstku - genius loci staré Prahy, jižní strana, výhled...
Jedná se o byt v centru na Jungmannově náměstí 3+1 OV 116m2 Praha 1 - Staré město, Jungmannovo náměstí, 2.patro, výtah, vysoké stropy, starý secesní dům i byt v původním stavu, nutná celková rekonstrukce. Jedná se o vyjímečné místo Zlatý kříž - špalíček domů ve spodní straně Václavského náměstí - na Můstku - genius loci staré Prahy, jižní strana, výhled na chrám Panny Marie Sněžné a pěší zónu. Přes okolnost, že byt je ve zcela původním stavu a je určen ke KOMPLETNÍ rekonstrukci, je určen pouze pro na lokalitu nejnáročnějšího zájemce....Služby, fond oprav, včetně ústředního topení 9.302,- Kč měsíčně. Fotografie a plánek bytu si můžete prohlédnout, popř. stáhnout na tomto linku: http://fotoalba.centrum.cz/photos.php?aid=2453334 Cena 14.000.000,- Kč jsem přímý majitel !
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
400910
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
116 m²
cena:
14.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více